Вікторія Бекхем відкриває свій перший монобрендовий бутік

Перший магазин Victoria Beckham і його відкриття

Вікторія Бекхем зробила офіційну заяву про те, що готова відкрити свій перший монобрендовий бутік. Магазин буде розташованим на респектабельній Довер-стріт в Лондоні. Перший монобренд Victoria Beckham займе триповерхова простір у дві тисячі квадратних метрів, навпроти легендарного універмагу Dover Street Market.

«Мені здається, зараз саме кращий час для цього відкриття. Я знаю своїх клієнтів, їх звички і смаки, тому хочу дати їм можливість поглянути на Victoria Beckham моїми очима», – повідомила місіс Бекхем пресі.

Для оформлення інтер’єру магазину Вікторія запросила відомого архітектора Фаршиду Мусаві, чиє портфоліо, між іншим, включає проект лондонського Олімпійського парку 2012 року.

«Мусаві – жінка, яка любить моду. Вона має досить концептуальний погляд, який мені дуже подобається. Ми разом зробимо щось нове, яке реально відповідає моїм уявленням про власний бренд», – заявила Вікторія.

У виставці монобренду будуть представлені всі лінії дизайнера. Свої двері магазин відкриє для відвідувачів вже в лютому 2014 року.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.