Лисички від глистів – народні рецепти для лікування

Лисички від глистів - народні рецепти

При виборі народних засобів лікування ми доволі часто звертаємо увагу на підказки природи. Не можна не помітити, що гриби лисички майже ніколи не бувають червивими, які не тільки приємно збирати у лісі, але вони представляють практичний інтерес для лікування від глистів.

Виявляється, що лисички містять речовину хіноманнозу, яка згубно діє на всі види гельмінтів. Відносним недоліком цього засобу є те, що ця речовина руйнується при нагріванні, тому для лікування потрібно вживати лисички в сирому вигляді, або сушити при температурі не вище 30 градусів і настоювати на горілці.

Рецепти для лікування глистів лисичками

Приблизний народний рецепт від глистів: дві столові ложки подрібнених грибів заливають 200 мл горілки, настоюють два тижні в прохолодному місці, приймають по одній чайній ложці на ніч.

Наступний рецепт із висушених лисичок. Краще всього для сушіння збирати гриби в суху погоду. Лисички акуратно відсортовують, видаляють всі пошкоджені і засміченні ділянки. Мити гриби не слід, так як вони наберуть зайвої вологи. Великі екземпляри перерізують вздовж і нанизують на нитку. Підвішують в сухих, добре провітрюваних приміщеннях, із температурою не вище 40 градусів (діюча речовина хіноманноза при більшій температурі руйнується). При сушінні потрібно уникати потрапляння прямих сонячних променів.

Приймати необхідно в сухому, подрібненому вигляді (можна їх перетерти в порошок). Краще вживати на голодний шлунок за годину до їжі. З’їдати за раз потрібно 50-150 грамів (залежно від маси тіла). Курс лікування лисичками, має тривати п’ятнадцять днів.

Далі можна ознайомитися із тим, як вирощувати лисички на дачній ділянці.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.