Макіяж для проблемної шкіри

Макіяж для проблемної шкіри

Як виглядати привабливо, але при цьому виглядіти, як за народним висловом – не “на штукатуреною”, приховати почервоніння та прищі на обличчі? Вилікувати прищі досить складно, так як цей процес вимагає великої кількості часу. Так що ж у такому випадку робити? А нагодою стане макіяждля проблемної шкіри.

Прищі і почервоніння на обличчі, злегка замажте коректором теплого відтінку. Теплий відтінок допоможе зменшити почервоніння. Розтушуйте пензликом від середини до країв.

Підберіть олівець-коректор на пів тону темніше, ніж ваш тип шкіри. Поставте коригувальним олівцем крапку на серединці прищика, це робиться для того, щоб прищик виглядав більш плоским.

Нанесіть на обличчя пудру. Коли, на обличчі повно прищиків, слід користуватися лосьйоном для підсушування. Цей лосьйон потрібно наносити перед макіяжем.

Силіконову основу, потрібно наносити щоб вирівняти розширені пори і поглиблення. Після силіконової основи, нанесіть тональний крем з відтінком бежевого під колір шкіри, краще всього на пів тону світлішого кольору обличчя. Можна трохи при пудритися. Пам’ятайте, ваше сіяюче обличчям допоможе вам приховати дефекти.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.