Маски з пасльону чорного від вугрів

Маски з пасльону чорного.

Паслін чорний добре знають діти. Ще змалечку їх застерігають: «З’їси ці вовчі ягоди, одразу й помреш». Росте паслін на звалищах, пустирях, пагорбах. Квітує протягом літа й одночасно має ягоди. Вони справді отруйні – зелені, ще недозрілі, й стиглі, схожі на чорні намистинки.

Та з пасльону чорного (листя, квітів, ягід) можна приготувати дуже ефективну лікувальну маску. Це необхідно робити жінкам, що мають жирну шкіру з вуграми та невеликими чирками. Уже після кількох процедур (а маски слід накладати на обличчя не частіше, ніж двічі на тиждень) шкіра очиститься, розсмокчуться або прорвуться чирки, від яких не залишиться й сліду.

Для цього подрібніть ягоди, розтовчіть у ступці й накладіть кашку на обличчя на десять (не більше!) хвилин. Потім умийтеся водою кімнатної температури й змастіться живильним кремом.

Восени можна приготувати й мазь, щоб потім, узимку, використовувати її для масок. Для цього подрібнені ягоди змішують з олією в однакових пропорціях і тримають у холодному сухому місці. Цією ж масою можна змащувати фурункули, які швидше прорвуться і шкіра загоїться.

Та ще раз застерігаємо: ніякі відвари з пасльону не вживайте внутрішньо – вони отруйні! А маски з цих ягід допоміжні й рятувальні.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лариса

  2. Від Катя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.