Марк Джейкобс шукає моделей в соціальних мережах

Марк Джейкобс шукає модель в соціальних мережах

Дизайнер Марк Джейкобс оголосив кастинг на роль обличчя нової рекламної кампанії свого бренду в Twitter і Instagram. Що тут скажеш, популярність соціальних мереж знаходиться на піку. Сьогодні до можливостей в інтернеті вдаються навіть знаменитості: адже не дарма Марк вирішив шукати нову модель для Marc by Marc Jacobsс за допомогою Twitter і Instagram. Обличчям минулої рекламної кампанії була епатажна Майлі Сайрус, але схоже, що тепер у ряду із зірками ми зможемо побачити і звичайну людину.

Щоб взяти участь у цьому конкурсі, потрібно розмістити своє фото в Twitter або Instagram з хештегом #CastMeMarc, а далі – сподіватися на удачу і щасливий випадок. Звичайно, боротьба обіцяє бути серйозною, у віртуальному кастингу вже беруть участь багато людей, і не тільки юнаки та дівчата. Навіть фотографії немовлят батьки розміщують в надії дістати заповітний статус обличчя бренду.

Більше подробиць про конкурс можна дізнатися з офіційного сайту цього бренду. У будь-якому випадку поспішайте, до кінця конкурсу залишилося зовсім мало часу!

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.