Власники Uniqlo планують купити американський бренд J.Crew

Власники Uniqlo планують купити J.Crew

Буквально за пару днів марку J.Crew оточив справжній шквал чуток про продаж. За повідомленням Wall Street Journal, популярний американський бренд скоро може знайти нових власників, які поки прицінюються і вирішують майбутню долю. Хоча першочергова оцінка не на жарт висока.

Не так вже і давно з’явилася новина, що власник Uniqlo, компанія Fast Retailing, веде переговори про покупку бренду J.Crew, вартість якого за оцінками фахівців становить близько п’яти мільярдів доларів. Засновник і президент японської компанії Fast Retailing, Тадаші Янай, не просто так зацікавлений в цій марці. Він планує перетворити свій бізнес в найбільший у світі, а для цього ще потрібно постійне придбання вже існуючих брендів.

Представники J.Crew поки відмовилися коментувати цю ситуацію. Правда, на даний момент переговори знаходяться на ранній стадії. Та й до придбання J.Crew виявляють інтерес і багато інших інвесторів, в тому числі компанія Advent International Corp. Тому поки що говорити, хто все-таки стане остаточним власником марки і чи буде вона продана взагалі зарано.

Тим не менш, J.Crew – це дуже вигідне вкладення. Бренд відкрив перший європейський флагман у листопаді 2013 року, на Ріджент-стріт в Лондоні.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Maillot Barcelone

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.