Методи видалення волосся

Методи видалення волосся

Ще в утробі матері тіло маленької людини починає покриватися пушком, який випаде перед його народженням. Волосся у людини ростуть по всьому тілі, винятком є долоні і ступні. З віком пушок стає грубіше. Але волосся на тілі у жінок можуть доставляти неприємності, так як в сучасному суспільстві нормою є присутність волосся на голові, але ніяк не на тілі. На деяких частинах тіла волосся потрібно видаляти (волосся під пахвами) з міркувань гігієни людини, адже ці волосся зберігають запах поту.

Фактори, які впливають на вибір методу видалення волосся:

  • тип волосся, а існує два типи, це пушок (характеризуються тим, що м’якше і коротше) і термінальні волосся (ростуть довше, темніші і більш жорсткі);
  • глибина росту волосся, на якій глибині від поверхні шкіри розташований фолікул;
  • гормональний склад волосся;
  • місце розташування волосся.

На сьогодні існує багато способів видалення волосся, але найпоширеніші є тимчасовими.

Найпоширенішим і самим дешевим способом видалення волосся є гоління. Його можуть використовувати як чоловіки, так і жінки. Зараз у продажі є різні види бритв. Спосіб передбачає видалення волосся за допомогою бритви, в якій може бути різна кількість лез. Волосся відростає при такому методі досить швидко.

Ще один дешевий спосіб – це вищіпування, але він дуже трудомісткий, так як кожен окрема волосинка видаляється за допомогою пінцета. Волосся доведеться видаляти набагато рідше, ніж при голінні.

Депіляція – цей метод передбачає видалення волосся за допомогою крему. Сам процес відбувається безболісно і швидко, але волосся відросте досить швидко.

Епіляція воском – в даний час один з найбільш популярних методів. На шкірну поверхню, яка покрита волоссям, накладають гарячий або холодний віск. Потім за допомогою спеціальних тканинних смужок волосся видаляють. Цей метод є дуже болючим, але ефект видалення буде довгостроковим.

Досить довгостроковий результат принесуть методи, в яких застосовують новітні розробки в сфері косметології, але вони також є досить дорогими:

  • електроліз – використовується епілятор, за допомогою якого через голку, вставлену у волосяний фолікул, пропускають електричний струм. Таких сеансів треба проводити кілька, але все ж існує ймовірність, що зростання волосся відновитися;
  • лазерна епіляція – на волосяний фолікул направляється лазер, який його руйнує. Процедура практично безболісна;
  • епіляція волосся – принцип дії такий же, як і у лазерної епіляції, де використовуються світлові лампи. Висока ймовірність опіку при неправильному використанні.

Отже, який спосіб видалення волося ручний, вибирайте самі.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Тетяна

  2. Від Олена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.