Головні причини випадання волосся

Головні причини випадання волосся

Бажання кожної жінки, воно багато в чому визначає її привабливість – густі і блискучі волосся, як реальний привід для гордості і красивої зачіски. Але що робити, коли волосся випадає? Звичайно, невелика кількість випадіння волосся є нормальним явищем і не повинно викликати

заклопотаність (здорова доросла людина втрачає 50-100 волосин на день). Коли ми втрачаємо більше, це може викликати настороженість, депресію і занепокоєння. Що ж викликає випадання волосся і як з ним боротися, яка профілактика?

Найбільш поширені причини випадання волосся.

1). Неподільне перше місце серед головних причин надмірного випадання волосся є звичайно стрес, що доволі часто супроводжується дефіцитом вітамінів групи “В”.

2). Дефіцит жіночих гормонів, або навпаки надмірний залишок чоловічих гормонів.

3). Важка втрата ваги, часті і неправильні дієти.

4). Вагітність.

5). Недоїдання, особливо недостаток заліза, білку, вітамінів “В”.

6). Надлишок вітамінів «А».

7). Генетична схильність.

8). Погана циркуляція.

9). На жаль, але старіння організму.

10). Використання протипухлинних препаратів.

Першим кроком у боротьбі проти надмірним випаданням волосся є пошук причини. Це може показати при тесті для щитовидної залози, перевірці рівня гормонів і вміст заліза, вітамінів в організмі. Непоганою профілактикою може бути правильне харчування і правильний догляд за волоссям, що надають благотворний вплив на волосся, тим самим знижуючи втрату волосся.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Танюха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.