Міранда Керр – гордість Австралії

Міранда Керр - гордість Австралії

Міранда Керр (20.04.1983 р.) модель і гордість Австралії. Свою кар’єру в моді Керр розпочала в ранньому віці, з 13 років в агентстві Chaay. Першу перемогу отримала в загально-австралійському конкурсі з пошуку моделей в 1997 році, організованому журналом Доллі. Народилася Міранда Керр в Сіднеї, і за її твердженням,  в жилах тече Французька Англійська і Шотландська кров. Батьки Тереза і Джон Керр, брат меншьший на два роки Мєтью.

Дитинство Міранди Керр пройшло в селі у бабусі, про що її яскраві спогади і де вона навчилася їздити верхи на коні і на мотоциклі.

За тиждень до виповнення 14 років Марианду Керр приводять на зйомки для журналу Djlly. Засоби масової інформації висловили масовий не достаток на цей рахунок і її раннього віку. Особливо обуренням було фото Міранди Керр на обкладинці журналу в купальнику.

Пізніше Керр моделюється в Сіднейському Billabong, представляючи комерційну експозицію пляжних оголошень, а ще пізніше переїжджає в Нью-Йорк, де стає співвласником бальних Бауэри. У Нью-Йорку Міранда Керр багато починає виходити на подіум де представила таких брендів, як Алекса Перрі, Бейбі Фет, Лізу Хо, Леві, Нікола Финети, ЛАМБ, Бетсі Джонсон і багато інших модельних будинків. Починає друкуватися в журналах Vogue і Elle і показана на телебаченні в рекламі Portmans.

У січні 2011 року Керр стала першою вагітною моделлю Vogue Австралії, де показана на шостому місяці вагітності. Через два місяці після народження дитини Керр вже позує оголеною на 2011 для Вazaar.

В жовтні у Парижі на Неделі моди 2012 року вона виходить на подіум, де представляє Christian Dior, Lanvin, Chanel і інші будинки моди.

Міранда Керр - гордість Австралії

Models.com відзначив Керре 4-е місце на Топ-20 самих сексуальних моделей.

В січні 2012 року, вона була названа послом Квонтас, найбільшої авіакомпанії Сіднея.

В особистому житті Керр займається йогою по 20 хвилин щоранку і ввечері, легким бігом, багато читає. Підтримує дієтичне харчування, овочі, фрукти. Вона стверджує, що саме йога сприяє збереженню її фігури. Виховує сина – Флінн Крістофер Бланчард Коупленд Блум, якого народила 6 січня минулого року. Частина заробітних коштів перераховує на благодійність.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Nik

  2. Від соня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.