Модні зачіски прийдешнього сезону

Зачіски на фото, що будуть у моді.

Модний одяг, стильний макіяж і зачіска – три складові частини зовнішнього вигляду модниці. Завдяки показам колекцій відомих Будинків моди ми можемо вже зараз почати готуватися до майбутнього сезону, попередньо вивчивши, якими будуть в моді зачіски 2015-2016 осінь-зима.

Головний тренд сезону – природність. Щоб бути стильною потрібно всього лише помити волосся і висушити його без застосування укладальних засобів. Таким чином, можна отримати найбільш оптимальну зачіску 2015-2016 – природно розпатлане волосся. Восени і взимку модно буде носити додаткові аксесуари у вигляді обручів, пов’язок, зимових навушників і ободків. Вони вдало поєднуються з розпущеним волоссям, і з різноманітними укладками.

У прийдешньому сезоні в тренді буде натуральний колір волосся. Не слід фарбувати волосся в яскраві кольори і займатися екстримом. Якщо природний колір не влаштовує або заважає сивина, то тут фахівці рекомендують змінювати волосся на тон світліше або темніше природного.

Оскільки на подіумах блищали моделі з різною довжиною волосся, важко виділити ключовий тренд. У моді буде коротке, середнє і довге волосся.

Зачіски 2015-2016 – це різноманіття укладок: кінський хвіст, пучок, вузлики і накручене на бігуді волосся. Жодна зачіска не може обійтися без стайлінгових засобів. Пінка – “маст хев” сезону. За її допомогою розпущеному волоссю надається сильна недбалість, практично імітація немитого і заплутаного волосся, або ж ефект мокрого. Пінкою закріплюються локони і надається хвилястість, або ж виконується зачіска, що складається з щільно укладеного на голові пасма. Що стосується пучків і хвостів, то можна вибрати варіант гладкого укладання, а можна і розпатланого. Хвости фіксуються звичайною гумкою, рідше – затисками. Цікаві різні способи укладання вільних пучків, які неможливо зафіксувати без шпильок. Оригінально виглядають зачіски, в яких кінчик хвоста або пасмо розпущеного волосся закріплене шпилькою-зажимом.

Стилісти не обійшли увагою різні плетіння і коси. На кожен день підійде проста низько розташована на потилиці косичка. Для урочистих випадків можна створити цілу композицію з кіс.

У зачісках 2015-2016 ключовим трендом є природність. Бути собою тепер модно. Однак і поекспериментувати восени і взимку можна, скориставшись пінкою, всілякими аксесуарами для волосся і спробувавши різні укладання.

Які будуть модні зачіски 2015 на фото
В моді будуть зачіски з плетінням у 2015 році - фото
Модні зачіски 2015 року, на фото.
модні зачіски в 2016 році на фото
Модні зачіски 2015 - фото
Блондинкам модні зачіски 2016 - на якравому фото.
Чому в моді будуть зачіски для білявок у 2016 році?
Яскрава зачіска на модному фото.
Модні зачіски 2015, приклади фото?
Модні зачіски 2015
Найкраща підбірка зачісок 2015 - 2016 року на фотках.

Це лише часткова підбірка модних зачісок на фото.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лора

  2. Від Наталка Бовдун

  3. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.