Фото стрижок на довге волосся для цього сезону

Стрижка на довге волосся - фото

Просто дивно, як волосся може прикрашати людину, якщо правильно підібрати його довжину, колір, якщо воно доглянуте і здорове. Мабуть, довге волосся – це самий вдячний матеріал для такої прикраси. З нього можна творити величезну кількість різних зачісок, стрижок, укладок.

Спробуємо розібратися в тому, як не загубитися в цьому морі ідей і підібрати найбільш відповідний варіант стрижки на довге волосся, а допоможуть нам у цьому ряд фото.

Але спершу потрібно знати, що мода на стрижки для довгого волосся в цьому сезоні багато в чому повторює або продовжує і вдосконалює минулорічні тенденції. Наприклад, у моді залишаються стрижки з чубчиком, а також пряме і розпущене волосся.

Чубчика при цьому можуть бути абсолютно різними. Їх довжина і форма може бути такою, яку побажає володар творіння. Одним з найбільш модних трендів у цьому році є коса чілка, яка може злегка прикривати одне око.

Найбільш витребуваними стрижками сезону будуть залишатися стрижки «каскад» і «подовжене каре». Як ми бачимо, каскад продовжує завойовувати серця модниць по всьому світу. Ця стрижка міцно увійшла в жіночу моду і не збирається здавати свої позиції. Каскад може мати найрізноманітніші варіації в 2014 році. Ця стрижка може виконуватися з чубчиком (довгим, коротким, косим, прямим тощо), або без чубчика. Може бути об’ємною або гладкою. З фото можна без зусиль вибрати саме той каскад, який найбільше личить.

Стрижка на довге волосся фото.
Стрижки, шо будуть у моді для довгого волосся.
Які стрижки на довге волосся будуть у моді?
Світловолоссі стрижки на модній підбірці фото
Довге волосся і стрижки з фото
Фото стрижок для волосся довгої довжини
Модні стрижки на фото для волосся довгої довжини
Стрижки для світлого волосся довгої довжини - фото
Самі модні стрижки на довге волосся, підбірка фото
Модні стрижки довгого волосся у цьому сезоні
Фото стрижок на довге волосся
Стрижки на волося довгої довжини - фото

Також варто згадати, що найбільш витребуваними і трендовими в цьому сезоні будуть гладкі довгі волосся, а також з різноманітними плетіннями.

Підбір фото стрижок для короткого волосся і середньої довжини цього сезону, можна переглянути далі.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.