Яка є технологія фарбування волосся?

Технологія фарбування волосся

Сучасні технології фарбування волосся цікавлять не тільки людей, які заробляють на життя наданням подібних послуг. Знання в цій сфері стануть в нагоді в першу чергу тим, хто прагне звести до мінімуму витрати на догляд за волоссям, а тому віддає перевагу не надто складним процедурам робити це самостійно.

Фарбування волосся, при наявності певних навичок і досвіду, цілком можна посилити. У даному випадку мається на увазі процедура, що не вимагає професійних знань і умінь, без яких не обійтися, наприклад, при креативному фарбуванні. Технологію фарбування волосся в домашніх умовах можна розділити на: освітлення, стійке фарбування, тонування, а також фарбування природними барвниками.

Техніка освітлення, наприклад, має безліч нюансів, без дотримання яких можна не тільки отримати некрасивий та нерівномірний відтінок, але і сильно зіпсувати волосся, зробивши його крихким і ламким, спровокувати посилене випадання.

Хороша технологія фарбування волосся та, яка дозволяє домогтися бажаного результату при нанесенні мінімальної шкоди здоров’ю пасом. У найпростіших випадках, наприклад, для фарбування волосся в темніший колір, достатньо лише інструкції, що додається до фарби і певної практики для швидкого, акуратного нанесення.

Якщо потрібно освітлити волосся, то технологія фарбування ускладнюється: для отримання потрібного відтінку, слід спочатку знебарвити волосся в домашніх умовах, а потім зробити тонування.

Знебарвлення, тонування, фарбування волосся натуральними або хімічними стійкими барвниками вимагає в кожному окремому випадку певної техніки, яка досить суттєво відрізняється способом приготування фарбувального складу, часом його впливу і перебування на волоссі, технологією нанесення.

Якщо змінити колір волосся спроба перша, то рекомендується утриматися від сміливих експериментів, щоб не зіпсувати волосся і не відбити назавжди охоту до фарбування. Як варіант, краще спочатку спробувати класичне мелірування: в цьому випадку шкоди волоссю буде набагато менше, а усунути недбалий результат буде набагато легше.

Також варто врахувати, що будь-які маніпуляції з кольорами стрижок вимагають подальшої турботи і ретельного догляду, спрямованого на збереження кольору, попередження ламкості і сухості кіс.

Пам’ятайте, що стати блондинкою не складно, але бути блондинкою зі здоровим волоссям – ціле мистецтво.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Вера

  2. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.