Модні жіночі стрижки цього сезону

Модні стрижки для жінок у цьому сезоні

Кожній представниці прекрасної статі хочеться завжди виглядати ідеально і відповідати останнім модним тенденціям. Тому жінки прискіпливо вивчають, які в цьому сезоні в моді сукні, туфлі, тканини, забарвлення і звичайно ж, стрижки. Адже, якщо погана зачіска, то навіть гарний одяг не врятує образ від повного провалу, тому що дивляться не тільки на одяг, але на зовнішній вигляд в цілому. Тому стрижка завжди має виглядати ідеально. Але давайте більш детально розглянемо, які стрижки в моді цього сезону, і як серед них вибрати ту зачіску, яка буде ідеально підходити до обличчя.

Модні стрижки для жінок у цьому році

Взагалі, як відомо, мода – дуже примхлива дама, їй не подобається стояти на місці, а тому вона постійно прагне змін. Але останнім часом мода на стрижки особливо не змінюється, лише рік від року з’являються нові цікаві деталі або варіації давно всім знайомих зачісок. Наприклад, у поточному році особливо в моді короткі стрижки, що легко помітити, переглянувши фотографії тих же голлівудських знаменитостей, яких вважають іконами стилю для всього світу, так як над їхніми образами працюють найкращі стилісти. Але будемо говорити про все по порядку і тому розберемо по черзі назви та варіації стрижок для волосся, які в моді цього року.

Пікс. Як вже було варто згадано раніше, тенденції в моді на зачіски особливо схиляються в бік короткого волосся. Найбільшою популярністю користується стрижка «піксі». Взагалі ця стрижка вперше стала модною в далекому 1953 році, коли знаменита актриса Одрі Хепберн з’явилася з нею у фільмі «Римські канікули». Трохи пізніше модель Твіггі підкорила всіх своєю хлоп’ячою фігуркою і знову ж, короткою стрижкою. З тих пір «піксі» завжди популярна, просто в більшій чи меншій мірі. В цьому році прихильниць даної стрижки стало дуже багато. Навіть у Голівуді чимало акторок обстригли свої локони. І це не можна назвати даниною моди, адже крім того, що ця стрижка зараз найпопулярніший тренд, вона ще й дуже прикрашає жінку, робить її молодшою, привертає увагу до її обличчя і робить її риси більш виразними. Загалом, не стрижка, а знахідка.

Каре і боб. Мода на стрижки цього року не забула і про цих двох класичних і вічно популярних стрижок. Що стосується каре, то в цьому сезоні в моді градуйоване каре. Воно виглядає більш жвавим, ніж класичний варіант цієї стрижки. До того ж, за рахунок того, що волосся підстригаються таким чином, створюється обсяг. Так що ця стрижка підійде навіть дівчатам з тонким волоссям, яким класичне каре протипоказано. А якщо говорити про стрижку боб, яка взагалі-то схожа на каре, то зараз в моді подовжений боб. Виглядає така стрижка жіночно і сексуально. Крім того, вона відмінно підійде тим, хто не наважується на надто короткі стрижки, але при цьому хоче підстригтися таким чином, щоб відповідати останнім модним тенденціям.

Каскадні стрижки. Ми вже знайшли і стрижку на середні волосся, яка також популярна, але що робити тим дівчатам, які не хочуть обрізати свої довгі локони? Як виявилося, вихід є і у них. Це вже давно всім відомі каскадні стрижки. Вони ніколи не виходять з моди, тільки постійно з’являються їх нові, більш складні і цікаві варіації. Наприклад, в цьому році в моді м’які каскадні стрижки. Вони стрижуться шарами, а текстура країв у них повинна бути м’яка. Це не означає, що стрижка не може бути рваною, просто не повинно бути надто різких країв. Каскадні стрижки завжди виглядають дуже стильно, до того ж, вони додають волоссю відсутнього обсягу і підходять, як для дівчат з прямим волоссям, так і для власниць кучерявих локонів.

Зачіски модні для жінок у 2014 році - фото.
Жіноча сама модна стрижка 2014 року.
Стрижки боб для модних жінок, дивимося фото.
Модні стрижки для жінок - боб.
Пікс - зачіски для жінок, як на фотографіях.
Пікс - стрижки модні для жінок на фото.
Пікс - модні жіночі стрижки, фотографії
модні жіночі стрижки - на фото у 2014 році.
модні жіночі стрижки боб на фото

модні жіночі стрижки каскад на фото

Ось ми і розглянули у статті та на фото, які зараз є модні стрижки. Звичайно, є й інші варіанти стрижок, але перераховані вище – самі популярні та цікаві.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Валентина

  2. Від Svetlana

  3. Від geop

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.