Модний макіяж 2013

Модний макіяж із фото.

Говорячи про моду, жінки не тільки хочуть модно одягатися і взуватися, але і хочуть знати все про модний макіяж. Насправді, мода на макіяж досить швидкоплинне і тому варто поспішити за нею, щоб дізнатися про останні новинки відомих візажистів світу. Що нового в макіяжі нам пропонують візажисти в сезоні 2013 року?

Як стверджують фахівці, макіяж повинен підкреслювати тонкість і ранимість жіночої душі. Тому, основа макіяжу повинна бути легкою і тональною. Не потрібно ніякої яскравості, більше природності. Але це нітрохи не означає, що жінки цього літа повинні бути блідими.

У моді засмаглий колір шкіри. Домогтися легкої засмаги цілком можливо, досить нанести на обличчя тональний крем на тон темніше самої шкіри. Тут головне не перестаратися. Велика кількість нанесеного крему на обличчя, додасть йому неприродний вигляд. Лідируючі позиції в цьому сезоні займає здоровий вигляд шкіри. Для цього треба надавати своїй шкірі більше уваги за допомогою спеціальних засобів. Щоб створити ефект натурального здорового рум’янцю, треба нанести тонким шаром рум’яну натуральних відтінків. Візажисти радять фарбувати губи в яскраві кольори на фоні мінімального макіяжу.

Засмаглий колір шкіри

В цьому році в моді помади червоного кольору. Торкаючись брів, зазначимо, що в моді широкі густі брови. Причому колір брів повинен відповідати відтінку волосся. Новинкою цього сезону стали світлі брови і тому слід забути про чорні брови. Очі – дзеркало душі. Особливу увагу треба приділити очам. За допомогою чорних стрілок і підводки надаємо красиву форму очей. Тут цілком можна використовувати тіні, але бажано світлих тонів.

Помада червоного кольору

Вії на очах повинні бути пухнастими і густими. Такого ефекту можна домогтися за допомогою спеціальної туші. При нанесенні модного макіяжу, не забувайте про риси вашого обличчя і вибирайте ті напрямки, які вам до лиця і тоді ви будете просто чарівні. Якщо не можете впоратися самі, то допомога стиліста вам виразно придасться.

Вії на очах.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.