Що потрібно бровам для краси?

Що потрібно бровам для краси?

Будь-який професійний візажист підтвердить, що брови – важлива частина нашого обличчя. Часто від їх форми, кольору і товщини залежить образ в цілому: брови можуть його як поліпшити, так і зіпсувати повністю. Тому до їх корекції варто підходити дуже ретельно. Сьогодні є кілька способів видалення зайвих волосків для придання форми бровам: в тому числі віск, епіляція ниткою і традиційне вищипування. Що вибрати для досягнення оптимального результату?

Почнемо з того, що вибір засобу для видалення волосся – суто індивідуальний, і тут потрібно враховувати кілька факторів. У тому числі, особливості шкіри і бажаний результат.

Якщо у вас тонка, чутлива шкіра, то про віск краще забути. Він може травмувати шкіру, викликавши сухість і почервоніння. В цьому випадку краще всього підійде епіляція бавовняними нитками: це не так боляче, а результат зберігається надовго.

А ось для власниць жорстких і густих волосків підійде воскова епіляція. Тим більше, що після видалення воском виростають волоски більш м’які і тонкі. Єдиний недолік – це хворобливість процедури.

Ну і звичайно, не забуваємо про старе добре вищипування. Воно ідеально підходить, якщо ви хочете надати бровам ідеальну форму або боїтеся «промахнутися», використовуючи віск або нитки. У будь-якому випадку, ідеального рецепту не існує. Всі три способи досить хороші і ефективні, тому спробуйте і виберете той, який принесе найбільш хороший результат саме вашому макіяжу.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Тетя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.