На якій руці потрібно носити обручку?

Обручка на якій руці носиться?

На якій руці за правилом носять обручку в різних країнах? А як було раніше? Давайте спробуємо розібратися у цьому цікавому питанні. Батьківщиною кілець, обручальних в тому числі, вважається Древній Єгипет. Спочатку вони служили символом, за допомогою якого фараон передавав свою владу. Через деякий час носіння кілець перестало бути прерогативою високопоставлених осіб. Золоті кільця носили багаті люди, бідні ж могли вибрати прикраси з міді, бронзи, срібла або інших різноманітних і дешевих матеріалів.

Обручками здавна обмінювалися на весіллі наречений з нареченою в знак їх відданості один одному. Колечко підносили батькам нареченої на знак того, що майбутній чоловік зобов’язується утримувати свою дружину, підтримувати її в радості і в горі. А чи всі знають: на якій руці носять обручку?

В Україні жінки і чоловіки надягають обручку на безіменний палець правої руки. Однак в інших країнах справи йдуть інакше. Відомо, що обручку можна носити не тільки на правій руці й не тільки на безіменному пальці. Наприклад, єврейські жінки вважають за краще носити подібний аксесуар на вказівному пальці, а цигани звикли носити обручку на шиї, підвісивши її на тонкий ланцюжок.

Варто сказати, що на правій руці обручки носять і у Венесуелі, Ізраїлі, Австрії, Норвегії, Грузії, Польщі, Греції, Німеччині та Індії. Жителі Туреччини, Японії, Китаю, Швеції, Франції, Канади, Куби, Мексики та Америки надягають обручки на ліву руку. Подібні традиції сягають корінням в глибоку історію. Деякі вважають, що обручка має бути на лівій руці, тому що вона ближче до серця.

Таким чином, людина висловлює всі свої теплі почуття, любов своїй другій половинці, з якою звела доля. З іншого боку, права рука завжди вважалася «правильною», мудрою, тому і рішення її більш вірні.

Також можна поцікавитися: обручку, на якій руці носять вдівці і розлучені? Відповідь проста: вдівці повинні носити обручку на протилежній руці, ніж при шлюбному союзі, розведені ж люди, як правило, взагалі її знімають.

Багато хто замислюється над тим, якою має бути обручка: простою, з камінням тощо? Однак на це питання можуть дати відповідь лише наречені, адже подібне рішення залежить тільки від їхніх смаків і уподобань. Останнім часом найбільше поширення отримали кільця з гравіюванням, що відображають почуття двох людей, які вступають в нове життя рука об руку.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Рома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.