Народне лікування спазмів судин головного мозку травами

Народне лікування спазмів судин головного мозку травами

Різке зниження тонусу судин головного мозку (спазм) може стати причиною ішемічного інсульту. Відкладати лікування спазмів судин головного мозку, як кажуть, «собі дорожче» і ось кілька порад, вірніше трави, якими можна скористатися для лікування.

Насамперед – це трави, що поліпшують мозковий кровообіг. До них відноситься, наприклад, барвінок малий. Столову ложку цієї трави потрібно залити склянкою крутого окропу, почекати, поки настій охолоне і процідити. Пити його слід ковтками протягом дня.

Добре впливає на стан судин головного мозку чебрець. Чай з чебрецю можна пити замість звичайного чаю, без норми, заварюючи траву із розрахунку: дві столові ложки чебрецю на половину літра окропу. Пити чай з чебрецю необхідно постійно протягом дня.

Для поліпшення мозкового кровообігу, зниження головного болю і лікування спазмів судин головного мозку підходить буквиця лікарська. Столову ложку буквиці також заливають склянкою окропу, потім настоюють до охолодження, а після цього проціджують. Але приготовлений таким способом об’єм – це денна доза, яку слід поділити і приймати по третині склянки, тричі на добу до їжі.

Ще одна рослина, яку народні цілителі рекомендують застосовувати для лікування судин головного мозку – це шоломниця байкальська. При тривалому прийомі вона покращує роботу кровообігу мозку і по дії аналогічна фармацевтичному препарату ноотропіл. Із шоломниці роблять 10% настоянку на спирту міцністю 70 градусів. Приймають цю настоянку краплями, по 10-15 крапель до їжі, тричі на день.

Слід зауважити, що лікування спазмів судин головного мозку травами, буде ефективним тільки при їх тривалому застосуванні.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.