Джорджіо Армані планує відновлення Тижня моди у Мілані

Відновлення Тижня моди у Мілані

Напередодні Джорджіо Армані вступив в Національну палату італійської моди і тепер з іншими її членами – президентом Prada Патріціо Бертеллі, президентом tod’s Дієго Делла Валле, співвласником Ermenegildo Zegna Джильдо Зенья буде працювати над зміцненням позицій і престижу Міланського Тижня моди. Справа в тому, що Мілан, безумовно, є однією з найкрасивіших столиць світу, містом шопінгу і сучасного стилю! Ось тільки італійські дизайнери останнім часом ігнорують Тиждень моди на батьківщині і воліють показувати свої колекції, скажімо в Парижі.

Природно, Джорджіо Армані, як дизайнера зі світовим ім’ям і справжнього патріота Італії, такий стан справ дуже засмучує. Але він, замість слів, вирішив відразу перейти до справи і почати боротьбу за відродження італійської моди. Він вважає прикладом для наслідування дизайнера Енніо Капаса з Costume National, який вирішив перенести свої покази назад у Мілан, хоча останні 20 років вони проводилися в Парижі.

«Я вірю, що незабаром шоу знову стануть проводиться на батьківщині, італійські дизайнери повинні представляти свої колекції у Мілані. Але в той же час я підприємець і розумію, що в останні роки були створені не найкращі умови для розвитку модної індустрії в Італії», – зауважив Армані.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від соня

  2. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.