Пенелопа Крус і нова колекція для Loewe

Пенелопа Крус і нова колекція для Loewe

У фірмовий магазин Loewe у Лондоні надійшла нова колекція шкіряних аксесуарів. В зібрання увійшли сумки трьох розмірів і різних кольорів, а також портмоне і гаманці на блискавці. Колекція названа в честь іспанської актриси Пенелопи Крус і є другою нею розробленою для цього бренду. У рекламній кампанії знімається, як ви вже здогадалися, сама Пенелопа.

На початку цього року Крус вже працювала для марки, коли придумала весняну колекцію, яка користувалася популярністю у шанувальників і марки, а також самої актриси. Після успішних продажів було вирішено продовжити співпрацю. До речі, над обома колекціями Пенелопа працювала не одна, їй допомагала сестра Моніка. Обидві дівчата зізналися, що в парі їм працюється набагато простіше.

«Зазвичай нам подобається одне і те ж, тому мені легко працювати з моєю сестрою. Це такі особливі стосунки, адже ми настільки синхронні, що іноді можемо спілкуватися лише з допомогою погляду», – поділилася актриса.

Нагадаємо, що подібне співробітництво для обох сестер Крус не в новинку. Раніше вони вже співпрацювали в якості дизайнерів з відомими марками Mango, Agent Provocateur і японським брендом Samanta Thavasa.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.