Психологія стосунків чоловіка і жінки

Психологія чоловіка і жінки

В різних стародавніх писаннях сказано, що коли чоловік дивиться на жінку, а жінка на чоловіка, вони подобаються один одному, тоді й створюється ілюзія любові. Звичайно, це не любов, а пристрасть. Але люди вважають, що це любов. І приємно спілкуються. Вони очікують один від одного подальшого задоволення почуттів. Це означає приємні стосунки. Люди припускають, що сьогодні було добре, а завтра має бути ще краще. Але в матеріальному світі притуплюється почуття, і незабаром насолода вичерпується, виникають проблеми. Тому необхідно знати, як спілкуватися і розуміти психологію чоловіка і жінки. Часто нерозуміння природи стає причиною проблем в сім’ї. Кожен діє вірно, але проблеми розвиваються. Весь секрет закладено в психології. Вона різна. Різна настільки, що навіть важко собі уявити. Чоловіку неможливо зрозуміти жінку, жінці неможливо зрозуміти чоловіка. Чоловік і жінка по-різному реагують навіть на любов, по-різному проявляють себе.

Чоловік орієнтований на отримання результату, на дію у зовнішньому світі, становище лідера. Це психологія чоловіка, його помилкове его. Приміром, він обмірковує рішення якоїсь проблеми, що виникла в його діяльності. Підходить дружина і дає йому пораду. В очах чоловіка це все одно, що заявити про його нездатність самому дійти до цього. Але дружина піклується про нього і просто вирішує допомогти чоловікові. Вона дає непрошені поради і відчуває себе абсолютно нормально, вважаючи свій обов’язок виконаним. Для чоловіка порада дружини звучить зовсім інакше. Він думає, що дружина його не цінує, не вірить йому і вчить, вважаючи, що у нього не вистачає мізків. Він злиться на неї, сильно розчаровується. Жінка не може зрозуміти, як це звучить для чоловіка. Тому, помічаючи незадоволення, невдоволення чоловіка, дружина не може зрозуміти причини. Виникає конфлікт. Це тенденція в сучасному суспільстві, не випадковість. Тенденція суспільства така, що жінки беруть під каблук чоловіків, намагаючись ними керувати. Це традиція, яка зміцнилася в західному світі. Жінки панують. Вони знають, як керувати чоловіком. Одна з найпоширеніших проблем у тому, що жінки стають вчителями своїх чоловіків. У чоловіка в цьому випадку два виходи. Коли жінка стає гуру для чоловіка, вчить його на кожному кроці, у нього виникає два варіанти вирішення проблеми: або стати її дитиною, або піти. Або він перетворюється в безпорадну дитину, взагалі перестає бути чоловіком, не вирішує питання, не бере на себе відповідальність, потрапляє в рабство. Або він не може змиритися з цим і йде геть. Сім’я розпадається, якщо жінка наполегливо продовжує грати таку роль.

Самовираження жінки в її почуттях і стосунках з іншими.

Жінці життєво необхідно обмінюватися емоціями, враженнями, розмовляти. Телефон в будинку буде надовго зайнятий, якщо вона ділиться своїми переживаннями. Жінка очікує просто хорошого ставлення до себе, а не вирішення проблем. У неї немає проблем, якщо вона потрібна чоловікові, синові, членам сім’ї. Тоді проблем зазвичай немає. Але якщо зустрічаються жінки з постійними проблемами, то корінь цих проблем в тому, що вони відчувають себе непотрібними і про них нікому подбати. Ніхто не бере за них відповідальність, тому проблеми будуть на кожному кроці. Все життя жінки стає суцільною проблемою. У цьому випадку вона повинна мати можливість хоча б поговорити про це. Її проблеми можна не вирішувати, а просто уважно вислухати. Іноді жінки йдуть до авторитетів, до чоловіків і відверто розповідають їм про свої переживання. Це нормально. Але у давні часи жінки спілкувалися одна з одною – така істинна культура. Жінки знали, як допомагати одна одній. В даний час жінка, непотрібна чоловікові, не потрібна нікому. Але навколо так багато жінок. Проте, жінки не навчені допомагати одна одній. Кожна відповідає тільки за свій будинок і свою дитину. Але якщо зібрати кілька дітей і попросити посидіти з ними, то зараз дуже важко, практично неможливо для жінки.

Отже, жінка повинна мати можливість емоційного спілкування!

Чоловік піклується про дружину, даючи зрозуміти як цінує її зусилля. Запам’ятайте, сімейні люди: якщо у дружини виникає проблема, то вона потребує просто в доброму ставленні! По суті, жінки і діти перебувають на одному рівні. Часто діти грають перед дорослими, які зайняті розмовами на серйозні теми або обговоренням справ. Але чому дитина пустує перед дорослими? Яка її психологія? Вона просто хоче привернути увагу! Головне, привернути увагу дорослого, особливо того, кого любить, матері, батька. Якщо об’єкт любові поруч, то дитина намагається привернути увагу цього об’єкта. Так вона відчуває себе захищеною. Але коли діти роблять добрі вчинки, батьки, як правило, не помічають цього, тому що все гладко і добре. Тоді дитина робить що-небудь погане. Вона спостерігає, на що буде реакція. Зробивши висновки, малюк намагається засунути шпильку в розетку і отримує відповідну реакцію – привертає увагу. Дитина не усвідомлює всієї небезпеки і буде продовжувати такі ігри, поки маленька. А дорослі зляться, не розуміючи, чому вона навмисно робить дурниці, починають її бити. Психологія в іншому. Якщо ми будемо звертати увагу на добрі вчинки, діти будуть робити хороші вчинки. Якщо ми будемо звертати увагу на погані вчинки, вони будуть робити погані вчинки. Цю ж психологію дітей застосовують для жінок. Її природа така, що вона повинна привернути увагу того, кого любить. І коли жінка знаходиться під увагою, то вона абсолютно щаслива і спокійна, більше їй нічого не потрібно. Вона може застосувати різні види зброї для цієї мети. Вся форма життя жінки – зброя, якою вона може скористатися.

Кажуть, що чоловік, який приходить додому, повинен побачити дружину чистою, охайною одягненою, усміхненою. Вона чекає, зустрічає чоловіка. Її настрій, зовнішній вигляд повинні бути в благості. Здається, що це приверне увагу чоловіка. Так, приверне, але не зовсім. Пристрасть народжується в голові, коли людина починає домислювати. Тому жінка своєю милостивою поведінкою не дає домислювати, не дає опуститися чоловікові до рівня пристрасті. Її функція в сім’ї – підняти існування до доброти. Тому вдома жінка чисто прибирає, пере брудну білизну, не зберігаючи її у ванній, і миє посуд відразу після їжі. Звичайно, важко повністю уникнути безладу в сім’ї, але хоча б раз на день в будинку повинно бути чисто. Особливо тоді, коли чоловік приходить з роботи додому. Не повинно бути так, що дружина каже: “З ранку було чисто, я прибиралась цілий день”. Ні, вона повинна бути готова постійно духовно служити своєму чоловікові, пробуджуючи його розум.

Жінка володіє великою силою впливу на чоловіка, тому свідомо приймає другорядну роль. Але чоловік не повинен перебувати під впливом жінки, оскільки за природою свідомість чоловіка знаходиться вище. Той, хто бере відповідальність і володіє знанням повинен знаходитися вище того, хто володіє просто силою. Політики застосовують силу і різні інтриги, щоб домогтися влади, але не володіють ні знаннями, а ні почуттями відповідальності. Яка від цього користь? Потрібно служити своєму чоловікові, пробуджувати його розум і піднімати до висоти так, щоб розум людини, яка знаходиться вдома, в родині, не збуджувався, а заспокоювався. Чоловік досить втомлюється тоді, коли заробляє гроші на життя. У своїй практичній діяльності він уже стикається з невіглаством і пристрастю. Тому, приходячи додому і зустрічаючи там те ж невігластво, єдине, до чого він зможе піднятися – це пристрасть, жадання і сон. Так живуть матеріалісти.

Звичайні люди приходять додому пізно ввечері втомлені, нервові і нечисті, бо працюють в жахливих умовах, подібно ослам. Вдома вони наїдаються, вживають алкоголь, лягають спати, займаються сексом, засипають, прокидаються рано вранці і йдуть на роботу, знову працюючи, як осли. Потім приходить увечері додому, знову їдять, втомлені, лягають, сплять, знову йдуть на роботу. Це замкнуте коло. Необхідно його розірвати.

Існує культура взаємин між чоловіком і жінкою. Вона втрачена, тому в сімейному житті існує так багато труднощів. Ідея в тому, що необхідно змінити свою поведінку. Дружина повинна змінити свою поведінку по відношенню до чоловіка, смиренно приймаючи його верховенство, навіть якщо він не дуже досвідчений, не дуже розумний, невдачливий або хворий. Для духовного розвитку сім’ї краще, якщо вона поступається йому місцем лідера.

І якщо у дружини виникають проблеми вона йде до чоловіка і радиться з ним. Його психологія проявляється в умінні вирішувати проблеми. І все проходить. Але іноді чоловік входить в роль духовного вчителя. Він починає давати настанови, проте в сімейному житті необхідне просте людське спілкування. Тому говориться, що спочатку людина повинна приборкати свої почуття. Просто заспокоюючи свою дружину, він може відчувати бажання. Але воно не повинно прокидатися без необхідності. Ось тому чоловік має спочатку стати стійким, якого не збивають з пантелику почуття, проявлені жінкою.

Психологія чоловіка і психологія жінки відрізняються одна від одної. Сама конституція чоловічого тіла нав’язує йому бажання панувати над жінкою. А жінка за своєю конституцією схильна підкорятися чоловікові. Підкоряючись вродженому інстинкту, чоловік прагне утвердити своє чільне становище в сім’ї і цього порядку слід неухильно дотримуватися. Навіть якщо чоловік у чомусь неправий, то дружина не повинна суперечити йому та відмовляти у всьому.

І тоді між подружжям ніколи не виникне розбіжностей!

Це така природа, якої розумна людина має дотримуватися. Неможливо йти проти природи, необхідно взяти цю психологію. Не можна дозволяти дружині збивати чоловіка на чуттєву платформу, інакше він стане слухняним знаряддям в руках дружини і почне служити її зростаючим бажанням.

Спостереження психологів показують, що в особистості проявляються дві сторони – розумна і емоційна. У чоловіка і жінки вони працюють по-різному. У жінки ці дві сторони працюють синхронно, одночасно. Тому рішення має приймати чоловік, у якого інтелектуальна та емоційна функції працюють поперемінно – або одна, або інша. Інтелектуальна сторона означає, що почуття знаходяться під контролем. Емоційна сторона означає, що розум слабшає. Коли працює інтелектуальна сторона, емоційна не заважає. Він може прийняти вірне рішення, використовуючи інтелектуальну сторону. Але якщо чоловік переходить на емоції, почуття, то стає пристрасним, неправдивим (матеріалістичним).

Часто жінки запитують, що потрібно робити, якщо чоловік не правий? Невже нічого не потрібно говорити? Так, нічого не потрібно говорити. Чоловік втрачає інтерес до дружини, яка постійно вчить його. Це психологія чоловіків і жінок!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Іра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.