Підтягнуте і молоде обличчя за 20 хвилин в день!

Підтягнуте і молоде обличчя - гімнастика.

Напевно, не існує в світі такої представниці прекрасної статі, яка не хотіла б зберегти молодість і пружність шкіри обличчя на довгі роки. Завжди вважалося, що це неможливо, однак, американкою Керол Маджіо було доведено абсолютно протилежне. Ще 25 років тому вона розробила і випробувала на собі унікальну і просту методику, яка дозволяє підтягнути м’язи обличчя і зробити його візуально набагато молодшим. Новий дієвий спосіб омолодження швидко набрав популярність, а в наш час фейсбілдінг вважається універсальною панацеєю від старіння.

Швидко та зручно!

Гімнастика для обличчя від Керол Маджіо складається з групи вправ, спрямованих на інтенсивну роботу всіх м’язів обличчя, що сприяє омолодженню і підвищенню тонусу шкіри. Дана гімнастика також улюблена жінками зі всього світу завдяки своїй доступності. Займатися нею можна в будь-який час і практично в будь-якому місці, де є дзеркало. Ну, а результати дійсно вражають кожну жінку.

Безумовно, дана методика має не лише прихильників, а й противників, які люто стверджують, що подібні експерименти над своїм обличчям тільки спотворюють його. Однак, тих, хто на власному досвіді перевірив дієвість гімнастики Керол Маджіо, все-таки набагато більше.

Не поспішайте побачити бажане!

Тим, хто хоче якнайшвидше випробувати дану методику, необхідно знати, що гімнастика для обличчя – це не диво-засіб, який прибере всі зморшки і вади шкіри за кілька днів. Це результат кропіткої роботи над собою і над своїм тілом. Якщо є бажання мати таку ж підтягнуту і молоду шкіру, як у Керол Маджіо, гімнастика для обличчя допоможе у цьому. Але для початку краще відшукати в мережі і почитати теоретичний фундамент цієї методики. Сама Керол говорить про те, що перші позитивні зрушення можна побачити вже на третій тиждень занять. Але і отриманий результат не повинен ставати приводом для припинення вправ.

Групи вправ.

Як відомо, людське обличчя складається з більш, ніж п’ятдесяти м’язів. Красиве і молоде обличчя – це результат ретельного тренування кожного з них.

Вправи системи поділені на п’ять основних блоків.

1. Робота над лобовими м’язами. Група цих вправ спрямована на те, щоб підняти повіки та брови, а також зміцнити м’язи очей, побороти набряклості і мішки під очима. Приклад: середніми пальцями необхідно натиснути на внутрішні куточки очей, а вказівними притиснути зовнішні. Потім підняти очі вгору. Тепер необхідно зажмуритися, а нижню повіку потягнути пальцем вгору (верхні повіки розслаблені). Повторяти вправу потрібно 10-15 разів.

2. Вправи для носа.

2. Підтяжка м’язів щелепи і щік. Після виконання цих вправ згладжуються носогубні складки, щоки стають більш пружними, а губи виглядають більш пухкими (із-за підняття куточків).

3. Ліфтинг підборіддя. Ця група впливає на жувальні м’язи, покращує овал обличчя. Приклад: відкрити рот і закотити нижню губу на нижні зуби. Куточки рота підтягнути до задніх зубів, а верхню губу щільно притиснути до верхньої щелепи. Потім покласти вказівні пальці на підборіддя. Відкривати і закривати щелепу, черпаючими рухами.

4. Вправи для шийних м’язів.

Загальні рекомендації щодо виконання вправ:

  • при виконанні будь-якої групи вправ рекомендується напружувати також черевний прес, щоб максимально концентруватися на тренуванні;
  • поки виконуються вправи, слід уявити, що енергія молодості тече по всіх судинах, проникає в м’язи і суглоби;
  • хороший результат – це, коли після багаторазового виконання вправ відчувається печіння або поколювання в області опрацьованих м’язів.

Пробуйте свої сили, не бійтеся стати красивою і молодою знову! А допоможе в цьому чудова гімнастика від Керол Маджіо!

У наступній статті про поліпшення вій самостійно.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.