Чому неможна приймати хімічні препарати для схуднення?

Чому неможна приймати хімічні препарати для схуднення?

Дієтологи і лікарі наполегливо стверджують, що втрата ваги можлива, тільки якщо ми об’єднаємо дієту з фізичною активністю, що є правильно на їх переконання, а не віра в диво-вирішення проблем з малою ефективністю. Їх позиція не змінюється протягом багатьох років, річна практикабагатьох пацієнтів, що ведуть непосильну боротьбу із зайвою вагою і мають на своєму рахунку сотні невдалих дієт, однак мають постійну надію, що паради медиків – це неправильно.

Сьогодні ринок не так сильно переповнений різними засобами, як їх активна реклама, що не дає спокою любителям схуднути за короткий термін і без зусиль. Пропонують що завгодно, замінники дієти, спалювачі жиру, виводителі шлаків, одним словом – одна таблетка замінить декілька тренажерів. А не брехливо звучить?

Багато з них насправді дають добрі результати, тому що люди, які заохочують їх застосування не помиляються, а просто не знають їх хитрощів і наслідків. Зацікавлені медики вирішили зробити діагностику організму і прийшли до висновку, що ці пігулки не прибирають жир, а всього навсього ведуть до втрати води в організмі.

Так дійсно маса тіла знижується після їх вживання і навіть дуже швидко, однак організм має властивості відновлення і все повертається в нормальне русло. Ці препарати не працюють занадто довго, схуднення на день-два і не більше.

Лікарі застерігають, що негативні наслідки після застосування різних хімічних засобів відображаються в першу чергу на роботі серця. Порушують вони також і клітковину печінки, нирок. А чи варта краса таких жертв?

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Diva

  2. Від Танюха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.