Що потрібно, щоб обличчя схудло?

Щоб обличчя схудло.

Зірки шоу-бізнесу завжди вражають ідеальними контурами свого обличчя, відсутністю другого підборіддя і повних щік. Здається, що досягти такого результату допоможуть тільки дорогі косметологічні процедури і регулярне проведення масажу обличчя. Насправді розроблено декілька нескладних вправ для підтяжки обличчя, які зручно виконувати самостійно не тільки вдома, але також і в робочий час у офісі.

Що потрібно робити, щоб обличчя схудло?

Жир має властивість накопичуватися не тільки на тілі, а й на деяких ділянках обличчя. Жінки, які страждають надмірною вагою, сутулістю або ті, які мають звичку ходити з опущеною головою або читати лежачи, рано чи пізно постають з проблемою появи другого підборіддя. Як і для корекції фігури, так і для схуднення в області обличчя найефективнішим методом є вправи, які необхідно поєднувати з правильним харчуванням. Насамперед, необхідно дотримуватися дієти, спати на плоскій подушці або взагалі без неї – на твердому матраці, намагатися протягом дня завжди тримати голову прямо і періодично влаштовувати собі домашній салон краси – масажі, маски, компреси та інші косметологічні процедури.

Які вибрати вправи, щоб обличчя схудло?

Прискорити отримання швидких результатів допоможе тільки спеціальна гімнастика для обличчя. Нижче наведено опис тих непересічних вправ, які при систематичному виконанні допоможуть охочим схуднути обличчям.

Зарядка для м’язів обличчя

1. Один або краще два рази на день рекомендується робити зарядку для обличчя. Виконувати можна як стоячи, так і сидячи. Необхідно сильно закинути голову назад, широко відкрити рот і змикати щелепи, відчуваючи натяг в області підборіддя. Повторити 15 разів. Трохи відпочивши, знову закинути голову тільки трохи в сторону. І знову широко відкривати рот і закриваючи, натягувати шкіру. Повторити по 10 разів, повертаючись в різні боки.

2. Випрямитися і сильно зімкнути зуби. Натягувати нижню губу кілька разів поспіль.

3. Сидячи за столом підставити кулачок під підборіддя і натискати обличчям, відчуваючи опір кулачка.

4. Опустити голову вниз. Ззаду на потилиці зімкнути кисті рук. Натискати одночасно головою і руками один на одного, відчуваючи опір.

5. Притиснути рукою голову до плеча, і переміщати її в протилежну сторону з подоланням опору руки. Повторити також в інший бік.

6. Повернути голову сильно вправо, намагаючись торкнутися підборіддям плеча, щоб можна було подивитися за спину. Повторити в протилежну сторону.

7. Покласти долоню на щоку. Повертати голову в різні боки, долаючи перешкоду долоні.

Масаж обличчя рушником

Вранці і ввечері пропонується за допомогою рушника масажувати проблемні ділянки обличчя – підборіддя і нижню частину щік. Для цього необхідно скрутити рушник в трубочку і злегка змочити його посередині теплим розчином ромашки, шавлії, липи або деревію. Тримаючи скручений рушник за краї, плескати по підборіддю і щоках, розводячи руки різко в сторони. По 10 ударів з кожної сторони буде достатньо. Крім трав’яного настою, рушник можна змочувати в міцному розчині морської солі. І для посилення ефекту чергувати трав’яні дні з солоними. Після процедури не забудьте змастити обличчя кремом.

Урок малювання

Необхідно затиснути зубами олівець і в повітрі прописати всі букви алфавіту, старанно задіявши при цьому голову і шию. Рекомендується малювати великі за розміром букви, самою корисною визнана літера «М».

Урок співу

Вправа може виконуватися як в положенні сидячи, так і стоячи. Витягніть губи трубочкою і заспівайте всі голосні алфавіту А-О-У-Е-Е-І-Ю-И-Я, широко відкриваючи рот, де це необхідно. Порядок букв під час співу рекомендується міняти.

Вправи для красивої постави

Прийняти положення стоячи. Праву руку покласти на ліве плече, і навпаки. Натискати руками на плечі, і одночасно намагатися витягнути шию якомога вище. В положенні, коли шия максимально витягнута вгору, необхідно зробити глибокий вдих. Постаратися при цьому затримати дихання на 10 секунд. Потім зробити видих і повторити 5 разів.

Наступна вправа виконується стоячи. Випрямити спину і опустити руки. Плавно нахиляти голову до плечей і вперед, притискаючи підборіддя до грудей. Виконувати повільно, здійснювати різкі нахили не рекомендується, так як може запаморочитися голова.

Запропоновані вправи, щоб схудло обличчя, необхідно виконувати щодня. Не забувайте робити масаж вранці і ввечері, а також 5-10 хвилин приділяти зарядці. Тоді вже через 2-3 тижні обличчя прийме красиві чіткі обриси, шкіра щік підтягнеться, а друге підборіддя більше не доставлятиме незручностей. Також рекомендується дотримуватися дієтичного режиму харчування (вживати продукти які допомагають схуднути), і користуватися один раз в тиждень масками з ліфтинг-ефектом.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.