Секрети краси японок

Секрети краси і молодості японок.

Відомо, що в кожній країні, в кожного народу є свої національні особливості, у тому числі і в питаннях збереження краси та здоров’я. У той час як європейки, які хочуть виглядати молодими і красивими, знаходяться в постійному пошуку нових патентованих засобів, бажаючи за допомогою однієї таблетки вирішити всі свої проблеми, японки, визнані у всьому світі володарками незвичайної краси і особливої чарівності, якій вони зобов’язані гладкою, ніби порцеляновою, шкірою, практикують справжні ритуали по догляду за власним тілом.

Але якими такими секретами володіють мешканки країн східного сонця, що їхня краса стала вже притчею на язиках? Адже відомо, що багато японок навіть з віком продовжують виглядати чудово, і часом неможливо визначити, скільки ж насправді років тій чи іншій мініатюрній східній красуні? Тут ми поділимося кількома секретами, які споконвіку в Японії передаються від матері до дочки.

На заході цю практику досягнення ідеальної краси назвали layering. Це англійське слово, яке перекладається як «розшарування», чудово виражає саму ідею процесу догляду за власним обличчям, яку самі японці називають Сахо. В основі такої церемонії лежить метод, який представляє собою неспішне задоволення від турботи за своїм обличчям.

Зазвичай догляд за шкірою на обличчі включає в себе певний ряд етапів: очищення, відлущування, зволоження, захист від ультрафіолетових променів, у той час як Сахо передбачає щось інше. Це якісь фундаментальні етапи догляду за обличчям: зняття макіяжу, чистка шкіри, попередження зморшок, усунення невеликих дефектів і плям, причому кожен прийом виконується за допомогою окремого косметичного засобу.

Іншими словами, ритуал являє собою кілька чітких правил, виконання яких вимагає, до того ж, величезного терпіння. Потрібно відзначити, що практично кожна японка приділяє косметичним процедурам в середньому від 30 хвилин до півтора годин щодня, причому як вранці, так і ввечері. Японки прямо-таки фанатичні “чистюлі”, в цьому-то і полягає один із секретів їх чудової шкіри.

Навіть якщо божевільний ритм життя залишає нам зовсім трохи часу на турботу про себе, улюблених, важливо раз і назавжди усвідомити: щоб виглядати гідно, потрібно приділяти час на догляд за собою, надихнувшись системою Сахо. Пам’ятайте, що найважливіший етап – зняття макіяжу і очищення шкіри. Це підготує її до всіх інших процедур і дає можливість якомога швидше відновитися, звільнившись від усіляких забруднень.

Це досить довга, ретельно проведена процедура, так як японкам дуже подобається використовувати щіточки, які активують циркуляцію крові та її постачання киснем. Але це робиться від сили раз в тиждень, причому тільки звичайними щітками, ні в якому разі не електричними. Їх щетина повинна бути м’якою, і користуватися ними слід дуже ніжно, обережно проводячи по обличчю.

В довершення ритуалу японки обов’язково масажують обличчя, але не просто так, а за правилами цубо-терапії, яка заснована на впливі на ті чи інші точки тіла (в даному випадку – обличчя). У східній медицині ці життєво важливі точки визначають шлях, по якому в організмі людини слідує енергія. Крім того, вони практикують і техніку Шіацу, схожу на акупунктуру, тільки без використання голок.

Щоб зняти втому очей, прибрати темні кола, позбавитися від запалення, можна вдатися до стимуляції точки, розташованої у внутрішньому куточку ока, ближче до перенісся – «Сеймей». А ось легке натискання на точку, розташовану в центрі підборіддя – «Шо-Шо», відмінно допомагає розслабитися після важкого дня.

Існують і «особливі» точки, які відповідають за красу обличчя, шкіри, волосся, рота і очей, а також ті, що уповільнюють процес старіння.

Ще один стародавній ритуал для зняття напруги, обожнюваний японцями — це прийняття ванн. Він носить назву «Фуро». На відміну від жителів Заходу японці приймають ванну зовсім не для того, щоб помитися. До того, як зануритися в традиційну дерев’яну бочку, в яку наливають воду температурою від 38 до 41 градуса, вони ретельно миються. А банна процедура, що триває 15 хвилин, допомагає зняти напругу та отримати заряд здоров’я.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від марфа

  2. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.