Скільки заробляють жінки в модній індустрії?

Скільки можна заробити в модній індустрії?

Скільки заробляють представниці модної індустрії? Який статок може сягати відомих дизайнерів і представників модних Будинків у спідницях? У цьому році список Forbes поповнився новими іменами найбагатших жінок планети, в тому числі і тих, які мають безпосереднє відношення до моди.

Для бізнесу і астрономічних доходів жіночі імена – велика рідкість. Але, тим не менш, вони є! У 2013 році журнал Forbes опублікував традиційний список, в якому були представлені і жінки мільярдери, причому за один тільки рік їх кількість стрімко зросла. Поставлений справжній рекорд: у списку 172 найбагатші жінки, у 2012 їх було 138!

Багато з них належать до модної індустрії. Наприклад, Міучча Прада володіє статком у 11,1 млрд. доларів, Ліліан Бетанкур, співвласниця компанії l’oréal, має 34,5 млрд. доларів, дизайнер Торі Берч володіє одним мільярдом, а Ерін Лаудер, спадкоємиця косметичної імперії Estee Lauder, і її сестра Джейн Лаудер, мають 1,1 млрд. і 1,15 млрд. доларів відповідно. Сандра Ортега Міра, дочка засновників Zara Амансіо Ортеги і Розалії Захід – стала найбагатшою іспанкою. Її стан 6,1 мільярдів доларів.

Серед багатих і впливових жінок в інших сферах можна виділити Опру Уїнфрі, що з 2,9 млрд. доларів і генерального директора Facebook Шеріл Сандберг, зі статком у 1,05 мільярд.

Чоловіки модної індустрії теж не відстають. Майкл Корс тепер поповнив список мільярдерів і офіційно володіє власним мільярдом, а відомий Джорджіо Армані – цілими 9,9 млрд. доларів. Ну а очолив список Білл Гейтс з $ 76 мільярдами доларів.

Мітки:, ,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.