Тамара Меллон знову повертається в модну індустрію

Тамара Меллон знову повертається в модну індустрію

Колишній креативний директор Jimmy Choo повертається в модну індустрію. Тамара Меллон (Tamara Mellon) планує представити новий бренд класу люкс в середині листопада. В лінію увійде жіночий одяг прет-а-порте, сумки та взуття. Нові вироби стануть віддзеркаленням сучасного, чуттєвого і охайного стилю британської “бізнесвумен”.

Бренд буде випускати різноманітні базові елементи гардеробу, а також капсульні колекції, що задовольняють вимогам зайнятих, працюючих жінок. Фірмовим кольором стане червоний, також в колекції з’явиться леопардовий принт. Ключовими виробами будуть комбінезони, френчі, структурні жакети і штани-цигарки.

Колишній співзасновник і креативний директор Jimmy Choo сподівається, що її новий бренд «зруйнує традиційні стереотипи» завдяки мантрі «купуй зараз, носи зараз».

Презентація нової колекції пройде в нью-йоркській Pace Gallery. На ній буде також представлена виставка фотографій Річарда Мизраха (Richard Misrach), чиї роботи є частиною особистої колекції Меллон. Також вона планує виставити напоказ меблі зі свого будинку.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.