Тоні Брекстон розлучається з чоловіком

Тоні Брекстон розлучається з чоловіком

У 45-ти річному віці Тоні Брекстон розлучилася зі своїм чоловіком, музикантом Кері Льюїсом. Після шлюбу, що тривав 12 років, пара офіційно підтвердила своє розлучення.

Нагадаємо, що Тоні Брекстон познайомилася з Кері Льюїсом, коли його група Mint Condition відкривала один з концертів співачки. Згодом музиканти разом вирушили в тур, а в 2001 році спільні гастролі призвели до весілля. У тому ж році володарка шести Grammy народила своєму чоловікові сина Деніму, а ще через два роки – сина Дизеля.

На жаль, друга дитина співачки хвора на аутизм, про що співачка свого часу повідомила шанувальникам прямо зі сцени. Діва звинуватила свого лікуючого лікаря в тому, що він поставив діагноз занадто пізно. На ранніх термінах вагітності малюкові можна було б допомогти.

Можливо, саме хвороба дитини стала причиною охолодження відносин, адже ще вісім років тому журналісти дізналися, що музиканти не живуть разом. Чоловіка Кері Льюїса все частіше бачили в компанії інших дівчат. А тепер, мабуть, осередок суспільства вирішила розпастися вже офіційно.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.