Уроки стилю від Франки Соццані

Уроки стилю від Франки Соццані

Франка Соццані – одна з найвпливовіших фігур у фешн-індустрії. Вона очолює італійський Vogue вже 25 років і відома своїми широкими поглядами на моду. Франка завжди виглядає приголомшливо і володіє дуже сильним індивідуальним стилем. Сьогодні Франка готова розкрити деякі секрети свого стилю.

Уроки стилю від Франки Соццані

Не будьте нічиїм послідовником, ризикуйте! Я, як і Анна Вінтур, вже 25 років очолюю головне видання про моду, але при цьому мої манери оригінальні. Наприклад, я віддаю перевагу дивним або потворним людям, мені здається, вони більш цікаві і потужні.

Найдіть хорошого косметолога, а також реально використовуйте ті креми і засоби, які для вас працюють. Я приділяю багато часу догляду за шкірою і волоссям, користуюся аргановою олією. Щоб не вдаватися до допомоги пластичних хірургів, я регулярно відвідую косметолога і дотримуюся всіх його вказівок.

Найдіть правильні шампунь і кондиціонер для волосся і будьте послідовними у їх використанні. Поки не з’явилася сивина, то використовувати фарбу для волосся навряд чи є сенс. Особливу увагу приділяйте волоссю в холодний і жаркий час року, використовуйте сандалове масло.

Що стосується макіяжу, то тут важливо підібрати те, що ідеально вам підходить, підкреслює вашу особистість. Вибирайте щось одне – губи або очі. Я віддаю перевагу просто підводити зовнішні куточки очей темним олівцем, використовую рум’яну і м’яку рожеву помаду.

Також дуже важливо підібрати той аромат, який буде ідеально підходити. Особисто я вагаюся між Chanel № 5, Yves Saint Laurent Opium і Armani Prive Oranger Alhambra, але це не означає, що я можу дозволити собі змішати ці запахи.

Не обов’язково сліпо слідувати за модою і тенденціями, головне виробити свій власний і пізнаваний стиль. Насправді ви можете віддавати перевагу якомусь кольору, любити певні прикраси, але при цьому ваш стиль буде неможливо охарактеризувати словами. Головне – комфортно себе почувати.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.