Як стати стильною жінкою?

Як стати стильною жінкою?

Кожна жінка мріє бути добре, зі смаком одягнена і збирати захоплені (або заздрісні) погляди оточуючих. Але одяг, наше друге я, щоранку задає головоломку. Що надіти сьогодні, щоб це не було схоже на вчора? І як взагалі з мінімуму речей створювати неповторні образи щодня? Цю улюблену жіночу дилему можна вирішити, дотримуючись нехитрих правил. Створивши правильний гардероб, кожна жінка може стати неповторною і стильною.

Раціонально розкласти одяг по полицях

Звільнити простір для нових і створити порядок в улюблених речах – перший крок назустріч власному стилю. Ця частина найважча, але сміливість буде винагороджена обов’язково. Холоднокровно оцінивши поклади одягу, що скупчився у вашій шафі, приступайте до чистки. Для полегшення цієї місії, перебираючи одяг, розділіть все на три групи: все пошматоване, безнадійно замащене, протерте, вицвіле ми складаємо в одну купу, а краще відразу в сміттєвий пакет. Це все на винос однозначно, і не думайте щось помилувати. Для формування другої групи вам знадобиться хоробрість. Чесно зізнайтеся собі, що з того, в чому ви виглядали добре п’ять років тому, безнадійно на вас мале. І пам’ятайте, довго з втягнутим животом, рівною спиною і на носочках не проходиш, тому будьте безжалісні. А якщо схуднете, таки змініть стиль – купіть нові речі. Все, що тісне з чого ви виросли або з якихось причин воно не сидить на вас, але ще привабливе, дуже сильно порадує подруг, сестер і колег. Попереднє визнання допоможе вам легше розправитися і з третьою групою. Це речі, які не надягають тривалий час, але ви все ще вірите, що їх зоряний час настане. Задайте собі питання: коли і при яких обставинах ви одягнете цю річ. Відповідь – коли вийду заміж, схудну, зароблю багато грошей, стану щасливою – неправильно, тому що для повного щастя буде зовсім інший одяг.

Займемося власним самоаналізом

Оцініть тверезо все ваше багатство і дайте відповідь на питання: як опинилися в ситуації, коли надіти нічого? Відповіді, як правило лежать на поверхні: невідповідність речей між собою, любов до гламуру і блискіток, або навпаки, любов до чорного з сірим? Усвідомлення проблеми – половина її вирішення. Тепер дайте чітку відповідь на питання: де і з ким ви проводите своє життя? Де воно протікає більшу частину часу (в офісі, вдома з дітьми, у власній творчій студії, на симпозіумах і презентаціях або на концертах і прийомах)? Де відпочиваєте і проводите вільний час: в спортзалі, клубі, в горах, в пабі, на відкритті фотовиставки? З ким ви проводите свій час: з колегами, підлеглими, з дітьми, з чоловіком? Яке враження ви хочете виробляти і який імідж формувати (немає більш потужної зброї в цьому питанні, ніж одяг? Визначивши ясну картину і свої справжні потреби, вам легше створити базовий гардероб і відсортувати речі в своїй шафі за цільовим призначенням. Чи варто купувати двадцяту сукню з блискітками, якщо далі дитячого майданчика в найближчий рік ви не вийдете? Чи може пора подумати про новий і дорогий костюм, якщо хочете домогтися підвищення? Пам’ятайте, стильний гардероб – той, де кожна річ буде нести свою функцію, призначення.

Малюємо силует, додаємо колір

Знання себе – головна якість дійсно стильних жінок. Тому адекватно оцініть себе, розглядаючи з усіх боків уздовж і впоперек. Уміння зробити це холоднокровно, не нарощуючи собі комплекси — буде правильно. Далі, знаючи тип фігури і особливості, можна схематично відкоригувати свою фігуру потрібною довжиною спідниці, фасоном штанів, довжиною рукавів і фасоном блузки. Пропорційний силует, виграшно підкреслює гідність — це основа будь-якого стилю. Що хочете підкреслити, а що приховати? Які речі вам допоможуть, а яких слід уникати? Також кожній жінці потрібно знати свій тип кольору. Слідуючи йому, буде легше підкреслювати себе різними відтінками. Так-так, не квітами, а відтінками. Насправді, будь-який колір буде виграшно виглядати, якщо він правильно підібраний і в унісон з іншими.

Тренди, бренди і різні фішки

Мода ніколи не стане вашим диктатором, якщо будете правильно нею користуватися. Те, що ми бачимо на подіумі і в глянці – це концентрат мистецтва. застосовний до реального життя. Якщо ви не є модним блогером чи публічною персоною, вам зовсім не обов’язково відповідати останнім пискам моди. Краще просто брати пару-трійку трендових речей і поєднувати їх з базовим гардеробом. І модницею виглядатимете, і гаманець побережете. Ще один нюанс стильних жінок – це наявність власної фішки. Подумайте, що вам найбільше подобається в одязі незалежно від моди? Певне поєднання кольорів, фасон джинсів або крій спідниць, форма сумок або ж певні аксесуари? Зробіть це своєю відмінною рисою, вносячи у кожен із своїх образів. Якщо немає, завжди можна підглянути у ікон стилю. Отже, ми розглянули основні етапи створення ефективного гардеробу. Повірте, неможливо стати стильною, не пройшовши їх. Ви можете далі не діяти і шукати «супер-рішення». Але практика показує, що виграє той, хто не сумнівається, а робить. І пам’ятайте: ваші особисті уподобання, ваш почерк у складанні образів – це і є ваш стиль.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.