Ванна з содою і морською сіллю для схуднення

Ванна з содою і морською сіллю для схуднення

Про те, що морська сіль володіє цілющими властивостями відомо давно. Тому не дивно, що її використовують в різних процедурах. Багато з яких можна провести вдома, наприклад, ванни з содою і сіллю для схуднення. Такі процедури сприяють очищенню організму від токсинів, а також вони сприятливо позначаються на стані шкіри.

Як приймати ванну з содою і сіллю?

Прихильники такої методики схуднення говорять про те, що за один раз можна вивести з організму до 1,5 кілограми рідини. Також такі ванни допомагають знизити прояв целюліту. Багато хто стверджує, що вже після першої процедури можна позбутися від дрібних висипів і нерівностей на шкірі.

Рецепт приготування ванни з морською сіллю буде такий: візьміть 0,5 кілограма солі Мертвого моря і 300 грам соди. Для початку з’єднуємо сухі інгредієнти і потім розмішуємо їх в декількох літрах води. Отриманий розчин необхідно вилити у ванну. Важливо перевірити, щоб температура води не перевищувала 39 градусів. Приймати таку ванну потрібно не більше 20 хвилин. Після ванни, не змиваючи сіль, потрібно відразу надіти теплий одяг приблизно на годину. Курс становить десять процедур, які варто проводити через день.

Також великою популярністю користуються ванни з содою і морською сіллю, які мають жиро-спалюючий ефект. Для цього сіль і соду потрібно взяти у співвідношенні, як в попередньому варіанті, а також додати туди інгредієнт, що допомагає розщепленню жиру. Наприклад, ефірну олію цитрусів, а також лавандовий спирт і екстракт кориці. Для таких процедур беруть тільки кілька крапель олії, так як у великій кількості вона може викликати опік. Олію необхідно повністю розчинити в солі й соді, інакше вона просто спливе на поверхні води, а значить, толку від цього ніякого не буде.

Корисні поради

Щоб отримати позитивний ефект від ванни з содою і морською сіллю необхідно дотримуватися деяких рекомендацій:

  • приймати ванну потрібно в сидячому положенні, щоб область серця знаходилася над водою;
  • при відчутті недуги відразу припиняється процедура і приймається холодний душ;
  • не рекомендується харчуватися до і після процедури протягом 1,5 години;
  • не можна приймати ванну при застуді, підвищеній температурі та інших захворюваннях.

Щоб схуднути не варто розраховувати тільки на цілющу дію таких процедур, так як для досягнення доброго ефекту необхідно дотримуватися правильного раціону харчування і займатися спортом.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.