Як правильно наносити блискітки на нігті?

Як правильно наносити блискітки на нігті - відео

Перш ніж визначатися з тим, як наносити блискітки на нігті, важливо продумати масу особливостей вашого майбутнього манікюру. Так, наприклад, колір блискіток повинен гармоніювати не тільки з колірними аспектами вашого манікюру, але із загальним сюжетом. Не менш важливо враховувати всі тонкощі використання блискіток в манікюрі, так як одним невірним рухом ви можете зіпсувати весь манікюр, який створювали. Взагалі, використання блискіток в манікюрі передбачає певну ступінь охайності, адже навіть якщо ви будете використовувати, наприклад, фото-дизайн нігтів, ваші нігті можуть виглядати по різному, саме через блискітки.

Рекомендації з правильного нанесення блискіток на нігті

Взагалі, всі розуміння того, як правильно, досить умовні. Тому, варто просто зрозуміти, особливості того, як можна нанести блискітки на нігті, таким чином, щоб не було перебору. Адже важливо, щоб манікюр від них тільки вигравав, а не навпаки:

1.Ніякого дисонансу! Намагайтеся вибирати блискітки для свого манікюру, таким чином, щоб вони не перекривали всю красу створеного дизайну. Прагніть до того, щоб колір блискіток гармоніював із загальною колірною гамою.

2.Кількість не тотожна якості, дорожнечі та красі. Пам’ятайте про те, що якщо ви використовуєте багато блискіток, вони просто можуть перекрити весь вигляд вашого манікюру.

3.Шкіра рук і самі нігті повинні бути більше ніж ідеальними! Враховуйте той факт, що блискітки – це додатковий блиск, отже він більше привертає увагу до ваших нігтів. З блискітками на нігтях можуть бути помітні всі дефекти і нерівності нігтів. Тому прагніть до того, щоб використовувати блискітки тільки за умови ідеально доглянутих рук.

4.Ну і якщо ви думаєте про те, яким чином наносяться блискітки на нігті, не варто відразу обмежувати себе і свою фантазію думками про те, що можна засипати весь ніготь блискітками. Існує безліч способів використовувати цю прикрасу в контексті дизайну манікюру. Тому включайте фантазію і використовуйте блискітки для манікюру в самих несподіваних, навіть для вас, рішеннях.

Нанесення блискіток на нігті – єтапи

Для початку потрібно підготувати лак за кольором на вибір, три пензлики, тональну основу, закріплювач і самі блискітки під колір лаку.

Спочатку наноситься тональна основа на ніготь. Після висихання наносимо сам лак, не даючи просохнути якому, далі наносимо блискітки і бажано пензликом у вигляді віяла.

Останнім кроком буде нанесення закріплюючої основи і її висихання.

Дивимося відео:

Для вибору косметичних засобів для нігтів варто врахувати, якою косметикою користуються відомі зірки, створюючи неповторну красу.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від марфа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.