Чому чоловіки не правильно розуміють жінок?

Чому чоловіки не розуміють жінок

Протягом багатьох років жінки використовували різні хитрощі, щоб залучати чоловіків. Однак, як показує практика, не завжди навіть сама гарна зовнішність здатна подарувати жінці відчуття чоловічого поклоніння. Часом дівчата з самою звичайною зовнішністю більше оточені шанувальниками, ніж холодні і горді красуні.

Але у чому ж причина? Чим тоді можна залучити чоловіка і змусити його розуміти правильно? Вся справа в посиланнях мікрохвиль. Так, доглянутий вигляд, стильна зачіска і одяг теж грають свою роль, але правильно піднесена мова, правильна поведінка, відіграють основну роль у справі спокушання чоловіка.

Чоловік за сигналами жінки не зможе нічого зрозуміти, то швидше за все, це просто маска захисту, бо жінка не знаходить у собі відповідні загальноприйняті канони краси, а тому невпевнена і вважає себе непривабливою. Така жінка просто не буде користуватися великою увагою у чоловіків, адже вони будуть відчувати від такої жінки лише негатив.

Інша справа, коли жінка відповідає посмішкою на посмішку чоловіка, посилає грайливі погляди, підтримує ту ж інтонацію в розмові, яка була задана чоловіком. Така жінка викличе інтерес, приверне увагу чоловіків.

Для того, щоб зуміти правильно користуватися мікросигналами і легко залучати й утримувати на собі увагу чоловіків, перш за все, потрібно вміти любити себе, закріпити впевненість. Якщо переконати себе в цьому важко, то можна використовувати відомий аутотренінг «Я найчарівніша і найпривабливіша». Єдине, займенник «я» варто замінити на «ти», таким чином можна досягти донесення цієї інформації до підсвідомої сфери мислення.

Можна навіть зробити запис таких установок на диктофон і прослуховувати її протягом дня при занятті іншими справами. Необхідно також працювати і над позитивним настроєм по відношенню до світу, тим більше, до чоловіків. Потрібно сприймати чоловіка не як егоїстичне створення, а як людину, що має свої цілі, десь навіть схожі з жіночими. Важливо усвідомити, що цілком можливо, найголовніше в житті знайомство може відбутися вже сьогодні, зараз і до нього треба бути готовою, здатною до блуду чоловіка і спілкування з ним.

Що ж стосується мови, рухів тіла, то вони відіграють величезну роль в цілі залучення чоловіків. Потрібно пам’ятати, що певний знак несуть сигнали, зразок поправлення одягу, струшування волосся, прискорений контакт очей. Чоловік відчує зацікавленість, якщо тіло і обличчя жінки будуть повернені в його бік.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.