Як позбутися самотності?

Як позбутися самотності?

Самотні жінки найчастіше зустрічаються в невеликих населених пунктах. Чоловіче населення в пошуках гідного заробітку та успішної кар’єри їде в мегаполіси і великі міста, забуваючи про своїх рідних на місцях.

У пошуках вирішення проблеми жіночої самотності в таких невеликих містечках створюють клуби психологічної допомоги та служби знайомств, де проводяться семінари і читаються лекції, теоретично допомагають знайти другу половинку. Однак на практиці відвідувачам цих товариств рідко щастить в подібних пошуках. Більшість з них так і залишаються наодинці. Що і говорити з приводу одиноких представниць прекрасної статі, які намагаються самостійно вибратися з цієї невеселої ситуації.

Кожен по-своєму намагається розібратися з проблемою самотності. Хтось їде з обридлого провінційного містечка і шукає своє щастя у великому місті чи навіть в іншій країні. А частина жінок так і продовжують залишатися самотніми.

На перший погляд рішення виїхати є більш кращим. Однак тут є значний ризик – «чоловік з великого міста» може виявитися і шахраєм, що скористається вашою непростою ситуацією, і людиною з нездоровою психікою.

Але ж самотність можна розглядати і в іншому світлі. Не втрачаючи надію, нікого не звинувачуючи і не намагаючись довести кому-небудь перевагу жіночої статі над чоловічою, як це роблять наприклад учасниці феміністського руху.

Справжній жінці навіть в голову не прийде можливість участі у подібних акціях і мітингах, де забуті про свою роль у суспільстві жінки кричать про рівноправність і свободу. Справжня жінка хоче миру в своєму будинку, гармонії і кохання. Хоче мати поруч коханого чоловіка, виховувати дітей і бути щасливою.

Так що, якщо ви все-таки вважаєте себе жінкою з великої літери, не варто витрачати свої сили і здоров’я на непотрібні справи. Налаштовуйтеся на вашу справжню мету і йдіть до неї, залишивши далеко позаду всі помилки і страхи потерпіти невдачу.

Насамкінець, невелика порада для тих, хто вирішив позбутися від самотності. Напишіть на аркуші паперу і перемістіть на саме видне місце в квартирі наступні слова.

1. Ніколи не розраховуй на чужу жалість – вона розслабляє.

2. Оточуючим подобаються сильні і привітні люди – чи саме так і є?

3. Не вважайте, що хтось зобов’язаний надавати увагу й любити – це ще потрібно заслужити.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.