Як позбутися від вугрів і прищів на спині?

Як позбутися від вугрів на спині і прищів?

Чорні плями на спині схожі на прищі і вугрі, що на обличчі. Тільки від них набагато складніше позбутися. Вони з’являються із-за порушення роботи сальних залоз. І все-таки у фахівців є деякі поради для тих, хто хоче зробити шкіру спини рівною і гладкою.

Темні плями, прищі та висипання на спині можуть з’являтися у чоловіків і у жінок. Проте найчастіше ця проблема знайома хлопцям. Точні причини появи такої висипки поки до кінця не вивчені, але вже відомо, що в їх утворенні відіграють певну роль сальні залози. Ці залози, розташовані на спині, які є найбільшими на тілі. Вони виробляють максимальну кількість підшкірного сала, і набагато більше, ніж аналогічні залози на обличчі. Коли виробляється занадто багато жиру, він блокує пори, і вони забиваються, починається запалення. Такі пори стають місцем проживання бактерій.

Оскільки шкіра на спині набагато товща і жирніша, ніж на обличчі, то позбутися від вугрів складніше. Все залежить від того, наскільки запущеним вважається випадок. Прості задачі можуть бути вирішені в домашніх умовах, але якщо є нариви і серйозне запалення, то потрібна консультація дерматолога.
Якщо ви хочете запобігти появі вугрів на спині, позбутися тих, які вже є, то приділіть цьому деякий час. Є кілька обов’язкових кроків у цьому процесі.

1. Регулярно мийте спину, щоб видаляти жир зі шкіри. Для позбавлення від підшкірного жиру, що знаходиться в порах, вам буде потрібно спеціальний антибактеріальний тонік, який хтось повинен мазати на спину за допомогою ватного диска.

2. Наносьте засіб проти вугрів на спину. Це може бути спеціальний крем або лосьйон.

3. Складіть план здорового харчування.

4. В запущених випадках звертайтеся за консультацією до лікарів, вони підберуть відповідні препарати.

5. Носіть бавовняний одяг або речі з натуральних тканин, які не дають шкірі потіти. Бавовна дозволяє шкірі дихати і вбирає вологу, що покращує стан шкіри.

Перебування на сонці і засмага протипоказані людям, у яких є вугрові висипання на спині. Якщо ви йдете на пляж, то обов’язково використовуйте сонце-захисний крем. До речі кажучи, солона вода здатна позбавити від чорних крапок на спині. Так що плавання і морські ванни можуть допомогти позбутися від цієї напасті.

Про іншу чистку організму можна почитати далі, особливо корисний буде у цьому рис.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Ирина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.