Лімфодренажний масаж – техніка виконання в домашніх умовах

Лімфодренажний масаж - техніка виконання в домашніх умовах

Лімфодренажний масаж – ефективна, але дорога процедура, поліпшує обмінні процеси і прискорює виведення токсинів з організму. Метод результативний при варикозному розширенні судин, набряковому синдромі. Призначається у поєднанні з різними методиками для корекції фігури.

Переваги дренажного масажу

1. Звільнення клітин від продуктів розпаду, поліпшення роботи всіх внутрішніх органів, нормалізація обмінних процесів і зниження ваги.
2. Прискорення струму лімфи, що приводить до очищення тканин від продуктів, життєдіяльності клітин і шлаків. Це сприяє тому, що клітини і тканини отримують більше поживних речовин.
3. Видалення зайвої міжклітинної рідини, яка є одним з факторів виникнення целюліту.
4. Зникнення набряків, запальних процесів, відновлення здорової структури м’язової тканини, поліпшення еластичності шкіри.

Для проведення процедури лімфодренажу в домашніх умовах слід з натиском втерти в шкіру спеціальний крем або олію і масажувати обома руками зовнішню частину стегна. Щоб стимулювати кровообіг та пожвавити його потрібно застосовувати постукуючі і похлопуючі рухи. Пам’ятайте, потрібно енергійно масажувати із зусиллям.

Лімфодренажний масаж ефективний при варикозному розширенні судин. Але не рекомендується проводити його безпосередньо під або над варикозною судиною. Припустимі лише легкі ковзаючі рухи на бічних поверхнях вгору або трохи в бік від пошкоджених ділянок.

Завдавши суміш ефірних масел, спочатку слід масажувати верхню частину стегна від коліна, що допоможе звільнити клапани і поліпшити струм крові. Потім здійснюйте масаж знизу вгору. При роботі з литковими м’язами стежте, щоб рухи були тривалими і сильними.

Мед – відмінний засіб для лімфодренажу з антицелюлітним ефектом в домашніх умовах. Натуральний мед адсорбує токсини і створює умови для їх швидкого виведення. В результаті шкіра стає пружною, шовковистою, ущільнення розгладжуються, поліпшується загальний стан організму. Курс розрахований на 15 сеансів через день.

Припустимо поєднання меду з ароматичними маслами. Отриману суміш нанесіть на проблемні ділянки і виконуйте рухи за схемою: хлопок – натискання – відрив. Такий масаж усуває в’ялість шкіри і хороший для відновлення після пологів.

Лімфодренажний масаж в домашніх умовах сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду і самопочуття, підвищення якості життя.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від КатяЛен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.