Чистимо суглоби рисом

Очищення суглобів за допомогою рису.

Відкладення солей у суглобах – це проблема, з якою стикаються не тільки літні люди. Малорухливий спосіб життя призводить до того, що солі атакують суглоби молодих людей і навіть дітей.

Існує кілька причин відкладення солей у суглобах, в їх числі зловживання гострою їжею і м’ясними стравами, постійне переїдання, підвищений синтез уратів, хвороби нирок, ендокринні порушення, захворювання кровоносної системи, гіподинамія з обмеженою фізичною активністю, зловживання алкоголем, шкірні патології, переохолодження. Одним з ефективних способів виведення солей з суглобів є рисотерапія. Багато можуть здивуватися, але дана злакова культура допоможе вивести солі з кісток та хрящів, а також почистить окістя, сухожилля, суглоби, зв’язки, хребет.

Для рисотерапії необхідно заготовити не шліфований рис, підійде для цієї мети також рис другого і третього сортів, коричневий, жовтий, з коричневими прожилками, і чотири ємності, які, щоб уникнути допущення помилки бажано пронумерувати. Підготовка до чищення суглобів рисом займає кілька днів.

У перший день насипаємо в ємність з написом «1» дві-три столові ложки рису і заливаємо питною водою.

У другий день вказану кількість рису насипаємо в ємкість «2», також заливаємо водою. Рис в ємності «1» промиваємо, заливаємо чистою водою.

На наступний день за запропонованою схемою наповнюємо ємність «3». Рис в ємкості «1» і «2» промиваємо і знову заливаємо водою.

В четвертий день банку «4» насипаємо пару ложок рису і заливаємо водою. В ємності «1», «2», «3» зливаємо воду, рис промиваємо і заливаємо чистою водою.

У п’ятий день починається перший день (всього їх буде 40). З вмісту банки «1» варимо кашу, без додавання солі, масла і спецій. Нічим не запиваємо (при бажанні можна випити чистої води за півгодини до рисового сніданку), протягом чотирьох годин після прийому їжі не можна нічого їсти і пити. Після спустошення ємності «1», її необхідно наповнити за вже відомою нам схемою, а з посудин «2», «3» і «4» злити воду, рис промити і залити свіжою водою. На наступний день снідаємо рисовою кашею, звареною на воді з посудини «2» і проводимо заміну води в посудинах «1», «3» і «4». Дотримуючись запропонованої схеми, пройдемо сорока-денний курс виведення солей з суглобів.

Для кращого ефекту під час рисотерапії потрібно виключити зі свого раціону сіль, цукор, гострі спеції і приправи, гірчицю, часник, оцет, чай, каву, алкоголь. Відмовитися слід від смажених, маринованих, гострих і солоних страв. Не забуваймо дотримуватися питного режиму – щодня випивати потрібно по 2-2,5 літра води. А їсти необхідно більше сухофруктів, овочів, зелені, рослинних білків. Частіше гуляти на свіжому повітрі, рекомендуються навіть легкі фізичні навантаження.

Рисотерапія, як засіб виведення солей з суглобів протипоказана при дефіциті кальцію в організмі, а також при схильності до запорів.

Чищення суглобів за допомогою рису бажано проводити не частіше двох разів на рік, з інтервалом чотири-шість місяців.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Саша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.