Як правильно наносити парфуми?

Як правильно наносять парфуми?

Сприйняття ароматів у всіх людей різне. Деякі відчувають запахи, що йдуть від тіла, іншим приємний парфум тоді, коли його нотками пофарбоване повітря навколо, треті люблять запах волосся або одягу. Всі ці нюанси необхідно мати на увазі, коли ви наносите парфуми. Це називається вміти носити парфуми. Є певні рекомендації фахівців про те, як правильно наносяться парфуми, які слід запам’ятати. Якщо ви будете діяти згідно з порадами знавців, то запах, який супроводжує вашу появу, буде приємний всім.

Про жіночі таємниці правильного нанесення парфумерії

Аромат, що виходить від жінки, є частиною її ідентичності, допомагає зачаровувати оточуючих, говорить про її смак. По запаху парфумів судять про витонченість, жіночність, або, навпаки, про силу характеру. Дами повинні запам’ятати, що за допомогою добре підібраних парфумів, вони створюють враження про себе. Це і є головне правило, воно формулюється так: підбирайте парфум до свого образу і до випадку.

Наступні рекомендації відносяться до питання, як правильно наносити парфуми. Ця група порад належить до тих ділянок, які повинні бути надушені.

1. Коко Шанель говорила, що шлейф аромату створює образ жінки навіть більше, ніж одяг, і рекомендувала наносити духи на місця, куди вас будуть цілувати.

2. Фахівці парфумери радять не вибирати сильні аромати, вони недоречні на будь-якій ділянці тіла.

3. Медики на питання, як правильно наносити парфуми, відповідають, що тільки на відкриті ділянки шкіри та на чисте тіло.

4. Користуватися парфумами, туалетною водою й іншою невидимої косметикою, як її називають фахівці, потрібно помірно. На кожну ділянку її слід наносити легкими краплями, а не наливати калюжками.

Перелік найбільш належних місць для правильного нанесення парфумів

Міні-зонами у жінок, які можна надушити і бути впевненими в тому, що аромат буде стійко триматися і ніжно відтіняти образ, вважаються:

  • зап’ясті рук, куди крапають всього одну крапельку;
  • згини ліктів, де можна провести пальцем, на який ви капнули парфум;
  • плечі, які душаться легким дотиком кришечки флакона або розпиленням мізерної кількості туалетної води;
  • задня частина вушних мочок;
  • улоговинка між грудьми.

Якщо ви трохи нанесете духів або туалетної води на зазначені ділянки, то отримаєте шлейф, який буде обволікати ароматом простір навколо вас. Це як раз той ефект, який повинен бути від користування парфумами.

Про застереження

Аромат, що розповсюджується навколо вас повинен бути хмаринкою, а не хмарою. Тому будьте помірними в користуванні парфумами. Не змішуйте аромати, якщо не знаєте, які гармонії будуть досконалими. Ніколи не втирайте парфуми, і будьте обережні при нанесенні їх на одяг. На делікатних тканинах і вовни можуть залишити сліди, тому що в них містяться ефірні олії.

Про чоловічі секрети нанесення парфумерії

Чоловіки особливо потребують порад, про те, як правильно наносити парфуми. Багато з них непомірковано користуються духами, дезодорантом або туалетною водою. Іноді вони використовують кілька ароматів відразу, наприклад, лосьйон після гоління, парфуми і дезодорант. Така суміш здатна відштовхнути кого завгодно, не тільки вашу даму. Застосовуйте що-небудь одне або обирайте повну лінійку парфуму певного бренду. Засоби будуть доповнювати один одного і різкого запаху не буде.

Якщо ви любите мікс — або поєднання різних ароматів, то потрібно знати, які з них гармонійно підходять один до одного. Для цього потрібна консультація професіоналів. Кращим варіантом користування парфумами для чоловіків є нанесення їх на шарф, хустку або краватку. У цьому випадку ви можете і нанести на тіло туалетну воду тієї ж марки.

Ніколи не використовуйте парфуми в спеку, перед тренуванням або фізичним навантаженням і відразу після них. Спочатку прийміть душ, а потім освіжіть себе парфумами. Запам’ятайте одне обов’язкове правило — не наносіть парфуми на зону пахв! Парфумерія допомагає створити незабутнє враження і підкорити оточуючих тільки при правильному користуванні. Навчитеся цьому, використовуючи поради знавців.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Анна

  2. Від Елена

  3. Від Татьяна Владимировна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.