Як залишатися для свого чоловіка коханою дружиною?

Як залишитися для чоловіка коханою дружиною

Ми доволі часто чуємо поради про те, що треба залишатися коханою дружиною для чоловіка, але як це зробити? Коли молоді люди одружуються, на світло з’являється чудовий малюк, молода мама цілком заклопотана турботами про дітей, собі часу взагалі не приділяє. Багато молоді мами знають, як важко знайти вільну хвилинку часу для того, щоб хоча б голову вимити. Про зачіску, макіяж, манікюр, маски і масажі мови не йде, молодій мамі в турботах за дитиною займатися собою просто ніколи. І як результат: чоловік кожен день, повертаючись додому спостерігає одну і ту ж картину, втомлена змучена жінка з немитим волоссям, в старій розтягнутій футболці і з купою не праних пелюшок.

Чому в чоловіка згасає кохання до дружини?

Погодьтеся, картина гнітюча, але на жаль, така реальність. Після одруження і особливо після народження малюка багато жінок ставлять хрест на догляді за собою, що в корені не правильно. Чоловік одружився на красивій, усміхненій жінці, так чому ж після народження дитини, ми жінки, не можемо залишатися такими? Все в наших руках і головне – зробити перший крок на зустріч своїй красі і своєму щастю.

Як залишатися коханою загадкою для чоловіка?

Перше – миємо волосся по мірі потреби. Ця процедура не складна, вона не вимагає більше п’яти хвилин нашого часу і тому завжди можна викроїти час за цілий день, щоб помити волосся. Нехай не буде пишної і шикарної зачіски, але чисте і доглянуте волосся завжди прикрашає і молодить жінку.

Друге – освіжаюча маска для обличчя. Це найпростіше, що можна зробити, навіть за наявності веселого невтомного малюка поруч. Нанесіть маску на обличчя і займайтеся своїми справами, потім через час помийте обличчя і все, справу зроблено. Так само з маскою на обличчі цілком можна приводити квартиру в порядок, або готувати обід.

Третє – знімайте старий негарний домашній одяг. Уявіть у якому вигляді бачить вас коханий чоловік кожен день. Купіть гарний спортивний костюм і в ньому ходіть по будинку, чоловікові приємно буде по поверненню з роботи побачити красиво одягнену жінку (з вимитим волоссям і свіжим доглянутим обличчям).

Четверте – приділяйте чоловікові час і не посилайтеся на “головний біль” і вічне псевдо втому. Чоловікові необхідна ласка дружини, увага, турбота і що називається “просто поговорити по душах”. Якщо всього цього не спостерігається, чоловік віддаляється від своєї дружини і врешті-решт знаходить ту, що все це йому дає.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Юра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.