Як роблять масаж при головному болі?

Масаж при головному болі

При головному болі, не пов’язаному із травмою голови, втихомирити його можна за допомогою простого масажу. Для початку потрібно зручно сісти, розслабити шию та обличчя, закрити очі, розслабитися відкинути всі зайві думки. Потім, щоб зробити масаж голови при головному болі, долонями обох рук погладжують її по напрямку від лоба до потилиці. Роблять це, з’єднавши пальці рук на лобі і рухаючи їх до потилиці, не зачіпаючи вушних раковин.

Після цього, у тому ж напрямку, від лоба до потилиці роблять по спіралі потираючі рухи пальцями. При цьому пальці не повинні рухатися по шкірі, а як би шкіра повинна рухатися разом з пальцями.

Далі знову повторюють погладжування, а потім двома руками одночасно, круговими рухами, розтирають скроні. Потім злегка розминають всю волосяну частину, одночасно натискаючи долонями двох рук на шкіру голови, роблячи кругові рухи, злегка розтягуючи і зміщуючи шкіру разом з рухом долонь.

Закінчують масаж голови легкими погладжуваннями. Зазвичай полегшення голови настає через три-п’ять хвилин після масажу, а якщо цього виявляється недостатньо, то масаж продовжують проводити ще 10-15 хвилин.

Можливо буде цікаво дізнатися, як знизити артеріальний тиск народними способами?

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.