Фарбоване волосся — правила догляду

Фарбоване волосся — догляд в домашніх умовах.

Після фарбування волосся виглядає ефектно: присутнє сяйво, насиченість кольору, блиск. Але кожна жінка помічає, що з плином часу з’являється ламкість, волосся потоншується, стає тьмяними. Чому ж так відбувається? У чому шукати причину? Як знайти правильний догляд за волоссям, яке часто піддається фарбуванню?

Принцип фарбування передбачає порушення структури волосся. Інакше фарба не була б такою стійкою. Волосся втрачає гладкість після будь-якої фарби, але особливо агресивно веде себе рідка фарба. Осідання лугу, якого багато в складі фарби, робить волосся пористим і ламким.

Бальзами

Для якісної нейтралізації лугу необхідно завжди застосовувати обполіскувані речовини у вигляді бальзамів або кондиціонерів. Вони в змозі закрити лусочки на поверхні волосини, які утворилися при впливі фарби. Краще, якщо бальзам і фарба будуть виготовлені одним і тим же виробником. У цьому випадку догляд буде найбільш збалансованим.

Шампуні

Шампуні слід вибирати тільки ті, які спеціально виготовлені за особливою технологією, і призначені для волосся після фарбування.

Після використання шампуню фарба помалу сунеться, і колір стає не таким насиченим. Не обов’язково відразу фарбувати волосся, це буде велике навантаження на нього. Можна скористатися відтінковим бальзамом. Він діє більш ощадне, ніж фарба, і допомагає підкоригувати колір.

Для жирного волосся після миття застосовують кондиціонер. За його допомогою легко зробити волосся блискучим і прибрати зайву жирність. Вдома можна використовувати і лимонну воду для ополіскувань.

Фарбоване волосся — правила догляду

Маски

Хоча бальзами та кондиціонери і допомагають у догляді, але вони стикаються з волоссям дуже нетривалий час. Тому чекати від них цього лікувального впливу не варто. Набагато довше контактують з волоссям речовини, що входять до складу масок. Саме маскам під силу вирішувати більш важливі задачі по догляду за фарбованим волоссям. Маски на основі натуральних олій відмінно утримують вологу. Волосся після багаторазового нанесення таких масок не виглядає пересушеним і млявим.

Найзнаменитіший дієвий засіб — масло макадамії. Слід його використовувати для масок на темному і світлому волоссі. Колір волосся масло не змінює, зате активно запечатує розкриті лусочки волосся, роблячи їх гладкими. При регулярному використанні масла можна відновити навіть посічені кінчики.

Часто для фарбованого волосся застосовують у масках масло авокадо. Його на коріння не наносять, впливають тільки на саме волосся.

Маски домашнього приготування з кефіру, сирого жовтка, на волосся діють благотворно, але найчастіше вимивають фарбу. Тому від них доцільно відмовитися, краще користуватися натуральними маслами.

Фарбоване волосся — догляд

Сушити фарбоване волосся слід в природних умовах. Фен здатний зовсім зруйнувати волосся, яке і так постраждало при фарбуванні.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Кристина

  2. Від Ольга

  3. Від Майя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.