Як змусити чоловіка кинути пити, в домашніх умовах і без його згоди?

Як змусити чоловіка кинути пити, без його згоди? Народні рецепти від пияцтва.

Чоловік, що п’є без міри алкоголь – це справжня біда для дружини, дітей і для нього самого. Особливо, коли до наркологів чоловік звертатися не хоче, або вважає їх послуги марними. Як змусити чоловіка кинути пити, в домашніх умовах і без його згоди? Нижче пропонується кілька нехитрих, але ефективних способів позбавлення людини від безпробудного пияцтва, без його відома, за допомогою не медикаментозних засобів.

Змусимо чоловіка кинути пити за допомогою грибів гнойовиків

Ростуть гриби гнойовики з початку літа до осінніх заморозків на гнойових і компостних купах, на скотних дворах, городах, біля парканів тощо. Міському жителю при бажанні завжди можна дістатися до найближчого селища і пошукати їх там.

Щоб змусити чоловіка кинути пити, потрібно приготувати із гнойовика закуску і дати її чоловікові після чергового прийому алкоголю. Дія на організм людини що п’є, від гнойовика, подібна запатентованому лікарському засобу «Антабус».

Коли людина під дією алкоголю закушує стравою із гриба-гнойовика, то у неї виникає сильна нудота, частішає серцебиття, шкіра на обличчі червоніє, тобто, настають симптоми отруєння, які звичайно пройдуть через деякий час. Однак, при повторному вживанні алкоголю, або після ранкового похмілля все повториться знову. Від похмілля легше не стане, а навпаки погіршить стан хворого. Так у чоловіка можна виховати досить стійке відвертання до алкоголю, а головне без його згоди.

У їжу додають молоді гнойовики. Гриби можна додавати в суп, смажити, або маринувати у запас, але попередньо їх слід обробити наступним чином: скласти капелюшки грибів в глибоку сковороду, додати до них цибулю, посолити і поставити на слабкий вогонь. Воду в сковороду додавати не потрібно, при нагріванні гнойовики дадуть сік, в якому їх треба прокип’ятити хвилин 45-50.

Як змусити чоловіка кинути пити без його згоди за допомогою горілки на посліді?

Порожню півлітрову пляшку потрібно наповнити до половини висушеним курячим послідом, залити доверху горілкою і поставити в тепле місце, так настоювати три дні. Потім настій потрібно процідити і для обману зору, підфарбувати харчовим барвником.

Підфарбована настояна на посліді горілка неминуче спричинить блювоту і відвертання до алкоголю, особливо, якщо дати її в якості похмільного засобу.

Змусити чоловіка кинути пити можна за допомогою червоного стручкового перцю. 20 грам його порошку потрібно засипати в пів-літрову пляшку 70% спирту, настояти два тижні і не проціджувати. Додавати цю настоянку необхідно всього по дві-три краплі в кожну призначену для випивки пляшку горілки.

Ще один засіб змусить чоловіка кинути пити без його згоди – це дати йому випити горілку, настояну на лісових зелених клопах, які у достатку кишать на малині і видають дуже неприємний запах, особливо коли їх розчавити. Такі «ліки» викликають стійку відразу до спиртного, і на думку знахарів, є дуже ефективним.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.