Як підібрати зачіску на любу форму обличчя?

Як підібрати зачіску на любу форму обличчя?

Цікавість, як підібрати стрижку або зачіску, хвилює багатьох жінок, які хочуть виглядати стильно і красиво. При ідеальній формі обличчя, а такою вважається овальна форма, можна не забивати голову подібними роздумами, бо таким жінкам підійде будь-яка зачіска. Однак, як показує практика, жінки з ідеальною формою обличчя зустрічаються досить рідко. Тому, щоб не почувати себе далекою від ідеалу, потрібно трохи підкоригувати дар природи. Для цього слід підібрати зачіску, яка буде відповідати вашій формі.

Як відомо, всього існує шість форм обличчя: овальне, кругле, квадратне, прямокутне, трикутне і грушоподібне. Грамотно виконана стрижка повинна допомогти обличчю стати візуально ближче до ідеальної овальної форми. Ось чому кругле личко необхідно візуально подовжити, квадратне або прямокутне – округлити, пом’якшуючи різкі контури.

Поради по підбиранню зачіски або стрижки

Спочатку важливо з’ясувати, власницею якого типу обличчя ви є. Є два простих способи це зробити. Зачешіть волосся назад, щоб максимально відкрити обличчя. Потім встаньте перед дзеркалом і губною помадою обведіть контури. Розгляньте малюнок, оцініть, на яку геометричну фігуру він схожий. Це і буде ваш тип. Якщо дзеркало шкода забруднити, можна поступити інакше. Потрібно роздрукувати свою фотографію, де добре видно овал обличчя, і обвести своє обличчя фломастером або маркером. Після цього можна приступати до підбору стрижки або зачіски.

Як і було сказано вище, щасливим власницям овальної форми обличчя підійдуть будь-які стрижки та зачіски. Якщо це ваша форма обличчя, сміливо експериментуйте з будь-якими образами.

Жінкам з круглим обличчям не можна носити прямі і гладкі зачіски, особливо при наявності прямого проділу. Вітається будь-який вид асиметрії: косий чубчик або асиметричний проділ. Обличчя можна візуально витягнути з допомогою зачіски з піднятим верхом, при цьому її контури повинні мати розширення вгору від вух. Крім того до круглої форми обличчя підійдуть стрижки каскадом, де є пасма, різні по довжині.

Обличчя у формі прямокутника потребує візуальному укороченню, що доцільно робити за допомогою стрижки. Від довгого прямого волосся доведеться відмовитися, так само як і від будь-яких вертикальних ліній в зачісках. Прямокутні форми стануть більш округлими із зачісками, які прикривають вуха і обрамляють личко локонами. Густий довгий чубчик до брів теж допоможе згладити ситуацію.

Обличчя, що нагадує за формою трикутник, має вузьку щелепу, маленьке підборіддя і широке чоло. Трикутне обличчя невигідно підкреслюють гладко зачесане з боків волосся і короткі чубики. Також слід відмовитися від стрижок з високою верхівкою. Добре будуть виглядати довгі чубики і зачіски, в яких волосся доходять тільки до верхньої частини вуха. Якщо найширша частина зачіски знаходиться на рівні середини вух – то це самий оптимальний варіант.

Квадратному обличчі не підходять довгі чубики, прямі гладкі волосся і прямий проділ. Уникати потрібно і симетричних зачісок, а також зачесаних назад. Асиметричні чубики і косий проділ у зачісці допоможуть приховати квадратні риси обличчя. Дуже добре будуть виглядати хвилясті локони.

Грушоподібне обличчя володіє маленьким лобом і збільшеною нижньою частиною. Великі щоки необхідно приховувати, а невелику верхню частину потрібно максимально відкрити. Короткі стрижки і «прилизані» волосся – це невідповідні варіанти для даного типу. Ідеальна зачіска буде та, що повторює форму контурів в перевернутому вигляді.

Зачіска, підібрана відповідно до форми вашого обличчя, скоректує будь-які недоліки і допоможе підкреслити всі найпривабливіші риси у вашій зовнішності.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Тетяна

  2. Від Nubre

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.