Яка шкода від електронної сигарети?

Яка шкода від електронної сигарети.

Порівняно недавно курцям відкрилася можливість спробувати електронну сигарету. Вона тут же стала причиною суперечок і розбіжностей між лікарями. Одні кажуть, що Електронна сигарета несе в собі тільки шкоду, інші стверджують, що це відмінний спосіб кинути палити або замінити шкідливі сигарети на безпечний пристрій. В огляді розглянемо шкоду електронних сигарет.

Технічні складові електронної сигарети

Для початку варто розібратися, з чого складається електронна сигарета. Це:

  • картридж, він заповнюється нікотином або іншою речовиною;
  • розпилювач ультразвуковий, що створює пар;
  • датчик повітряного потоку, стежить за вдихом і видихом;
  • чіп електронний, це комп’ютерний невеликий мозок, який відповідає за всю роботу механізму;
  • акумулятор або батарейка, ця частина виконує функції людських легенів;
  • світлодіод, який створює імітацію тління справжньої сигарети.

Назад у майбутнє

Вперше електронну сигарету випустили в Китаї у 2006 році. Відтоді її виробництво не спало, а навпаки збільшилося. Рік від року люди купують цей прилад. А все завдяки великій рекламі, хитрим маркетинговим ходам і вірі людини, що це безпечно. Також електронні сигарети не потрапили не під одну заборону про куріння. Велике число людей, які користуються цим приладом припадає на Європу, США і Китай.

Складові частини електронної сигарети

Завдання виробників електронних сигарет – розхвалити свій товар. Говорячи, який він безпечний і замовчувати про негативні сторони. Цей пристрій створює ілюзію куріння справжньої сигарети, але ось якими методами це досягнуто мало хто знає. Щоб мозок людини задовольнився в потребі нікотину використовуються різні хімічні добавки. Це така отрута, яка повністю руйнує організм зсередини.

Складові частини електронної сигарети.

У складі електронних сигарет можна зустріти речовини:

1. Гліцерин. Цей інгредієнт відомий багатьом жінкам, так як широко використовується в косметології та парфумерії. Додатково його використовують, як загусник на промислових виробництвах. Але, коли гліцерин є в електронній сигареті, набуває зовсім інші якості і не найкращі. Він негативно впливає на серцево-судинну функцію, погіршує стан кровоносних судин. Завдяки гліцерину в організмі розвиваються різні бактерії. Дізнатися про наявність гліцерину в електронній сигареті можна по сухості в роті.

2. Нікотин. У багатьох моделях електронних сигарет використовується нікотин. До того ж в подібних пристроях синтетичного походження. Відомо багатьом, що нікотин – отрута. Він надає на організм згубний вплив, який полягає: в пригніченні нервової системи, ураженню всіх внутрішніх органів і порожнини рота, зниженні зору. Як тільки людина палить електронну сигарету в організмі виробиться велика кількість адреналіну, який надає колосальне навантаження на серце. До того ж доведено, що нікотин виділяє гормон дофамін, тому цю речовину зараховано до наркотичних видів.

3. Пропіленгліколь. У сучасному виготовленні продуктів ця речовина відома, як харчова добавка, але зі своїм негативним впливом. При вживанні електронних сигарет, в складі яких є пропіленгліколь можуть спостерігатися такі симптоми: сильна закладеність носа, з’являються висипання на шкірі або відбувається інша алергічна реакція.

4. Ароматичні добавки. Такі речовини використовуються для того, щоб нікотин швидше і краще всмоктався в кров. Посилюється вражаюча дія на організм в кілька разів.

5. Метал. У складі шкідливих речовин, які зустрічаються в електронній сигареті можна знайти і метали, зокрема нікель. Їх основне призначення – викликати інтоксикацію організму.

Електронна сигарета в руках

У людей, які віддали перевагу електронним пристроям спостерігаються наступні симптоми курця:

  • сильна задишка;
  • тахікардія;
  • вологий кашель;
  • утворення жовтого нальоту на зубах;
  • зміна кольору шкіри.

І це тільки зовнішні ознаки, але ж всередині організму починають відбуватися незворотні процеси, які в більшості випадків не можна зупинити.

Статистика і факти

Для наочності згубного впливу електронної сигарети на організм людини, розглянемо докладно дослідження вчених і докторів в різних країнах великого світу.

США. Місцеві вчені вивчали людей, які вирішили перейти зі звичайних сигарет на електронні, щоб позбутися залежності зовсім. 98% людей стали зловживати ще більше, поєднуючи при цьому звичайну сигарету і електронний пристрій. А ось 2% людей все-таки змогли зав’язати раз і назавжди з курінням.

Японія. Вчені проводили перевірку і тестування всіх електронних сигарет. В результаті встановили, що в складі подібних пристроїв містяться два типи альдегідів, які викликають ракові захворювання.

Корея. Тут уряд вирішив провести опитування серед молодого населення. У підсумку 80% курять обидва види сигарет, інші вибрали щось одне і є мала частина, яка зовсім не курить.

Азія. Проведені дослідження показали, що у жінок, які зловживали курінням електронних сигарет нестерпність виношування плоду чоловічої статі.

Англія. Місцевий МОЗ впевнений, що кинути палити за допомогою електронних сигарет неможливо. Вони навпаки підсилюють цю тягу, від якої надалі відмовитися все складніше.

Чоловік курить електронну сигарету. А чи є плюси?

Звичайно у електронної сигарети є кілька позитивних моментів:

  • ідеально білі зуби;
  • пожежобезпечність;
  • відсутність пасивного куріння.

Але на таких позитивних моментах і закінчуються переваги електронних сигарет.

Приносить чи ні якусь користь електронна сигарета не вирішено до кінця. Відомо точно одне, що шкоди від куріння електронних сигарет набагато більше. Зловживаючи, кожна людина прирікає себе на муки в подальшому, які пов’язані зі здоров’ям. Варто пам’ятати, що тривале куріння веде до хронічних захворювань.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від иван

  2. Від Юра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *