Новий аромат від Calvin Klein для чоловіків

Новий чоловічий аромат від Calvin Klein

Нещодавно стало відомо, що новий аромат для чоловіків «Reveal Men від Calvin Klein буде представляти актор Чарлі Ханнем. Зірка серіалу «Сини анархії» вже бере участь у зйомках для рекламної кампанії «Reveal Men», сама ж туалетна вода буде випущена в продаж у лютому 2015 року. У новому ароматі присутні нотки грушевого бренді та імбиру.

34-ох річного актора для кампанії знімають Дуг Ллойд і фотографи Мерт Алас й Маркус Пігготт. Чарлі зізнався, що йому сподобалися «розкіш і гламур», в атмосфері яких проходять зйомки, і що це явний контраст зі зйомками в кіно, які нерідко організовуються в малоприємній місцевості.

У своєму інтерв’ю він розповів:

«Чомусь всі думають, що зйомки в кіно – це райська робота, хоча насправді це не так. Майже кожен день мені доводиться вставати о п’ятій ранку і перебувати на сонці від світанку до заходу. А вже місця для зйомок іноді бувають схожі на пекло, ніж на рай».

«Звичайно, мені подобається моя робота, але її точно не можна назвати чарівною. Світ моди – зовсім інша справа. Виникає сильне бажання жити саме ним, насолоджуючись гламуром і пишністю. Компанія Calvin Klein надала мені можливість трохи пожити в цьому світі розкоші».

Стів Морморіс, голова відділу маркетингу Coty Inc – компанії, яка працює з Calvin Klein, пояснив, чому саме Чарлі Ханнем ідеально підходить для їх рекламної кампанії:

«Аромат «Reveal Men» уособлює всю мужність та самовпевненість сильної статі. Чарлі – прекрасний приклад чоловіка, здатного зацікавлювати, спокушати і підкорювати жінок».

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.