Якщо чухається праве вухо?

Якщо чухається або свербить праве вухо?

Ви ніколи не замислювалися, до чого чухається праве вухо? Адже на це питання є багато відповідей. Звичайно ж, сучасний світ намагається якомога далі втекти від химерних прикмет. Але все ж, варто прислухатися до таких знаків, тому що вони можуть віщати нам деякі події, до яких ми можемо бути готовими завдяки таким ось ознаками.

Народні прикмети та повір’я

Багатьма століттями й десятками років люди намагалися знайти пояснення кожній події. Швидше за все, їх висновки робилися на основі певних закономірностей. Наприклад, «чорна кішка вже багато разів переходила дорогу і багато разів траплялася біда, значить, у всьому винна кішка». Так, можливо, це всього лише неодноразовий збіг, але люди в ті часи мислили по-іншому і, може бути, були в чомусь праві.

Таким чином, народ надавав значення мало не кожному такому знаку, в тому числі і свербінні вуха. І ось, що може означати знак, коли у людей чешеться праве вухо.

Деякі повір’я говорять, що якщо чешеться праве вухо, значить, хтось про вас говорить в позитивному світлі. Людину розхвалюють, обговорюють, який він молодець, а у нього, в свою чергу, починає свербіти вухо. Природно, такий знак не може не порадувати.

Чому свербить мочка правого вуха?

Інша прикмета свідчить, що в таких випадках вас обговорюють в поганому сенсі, з докором. Тобто людина завинила перед кимось або зробила іншому щось недобре, за що отримала несхвальний відгук за своєю спиною.

Можливо, такий знак натякає вам, що варто переглянути свої недавні вчинки і щось виправити, поговорити і вибачитися перед людиною, якій ви зробили недобре, якщо, звичайно ж, ви знаєте, до кого звертатися.

Є ще одна старовинна прикмета про те, що означає свербіж мочки правого вуха. Це також може означати величезні грошові витрати в найближчому майбутньому, іноді зовсім непередбачені або необдумані. Тому на всяк випадок будьте пильні і обережні зі своїми грошима, коли у вас почне свербіти мочка правого вуха.

Іноді ж ця прикмета допоможе вам морально налаштуватися на таку серйозну розтрату, якщо змінити хід подій вам все-таки не вдасться.

Зміна погоди при свербінні вух

Дуже цікава прикмета про свербіж вух віщає про погодні зміни. У такому разі вухо свербить зсередини. Тут навіть є своя особливість: якщо свербить вухо людини, що народилася в теплий сезон, то погода скоро буде теплою і сонячною; якщо ж людина народилася в холодний період, слід очікувати настання дощів, холодних вітрів, чи снігу.

Однозначне потепління на вулиці може передвіщати праве вухо, коли воно буквально «горить» і покривається червоною фарбою. Воно ніби «говорить», що погода скоро стане такою ж гарячою, як і воно саме.

Палаюче праве вухо може ще говорити про те, що хтось дуже сильно намагається зв’язатися з вами, хоче поговорити, додзвонитися, але не має можливості або ж йому не вистачає на це сміливості й рішучості. В цьому випадку краще зателефонувати своїм рідним і друзям, можливо, вони сильно сумують або ж потрапили в якусь біду.

Ще це може говорити про те, що людина з нетерпінням чекає зустрічі з вами і мріє про те, як буде розповідати нові історії, події зі свого життя.

Ще одна прикмета про чесання вуха із зовнішньої його сторони говорить людині про майбутню серйозну розмову, в якій її потрібно буде прийняти дуже важливе рішення.

Дзвін у вухах – до приємних новин

Коли у вас свербить саме верхня частина вуха, це може передвіщати дуже швидкий грошовий прибуток, прямо як прикмета з лівою рукою. Можливий несподіваний аванс або надбавка до заробітної плати, подарунок у вигляді грошей або ж, цінна знахідка купюр. Тому такий знак може швидко підняти настрій людині.

Якщо ви не маєте проблем зі здоров’ям ваших вух, а виразно чується дзвін у правому вусі, очікуйте швидких новин, і ці новини будуть досить приємними. Вони обов’язково потішать вас, а можливо, і в корені змінять життя в кращу сторону.

Медичне пояснення свербіння вух

Який би прихований сенс ми не шукали у всіх цих речах, свербіж і дзвін у вухах можуть мати абсолютно обґрунтований характер, пов’язаний зі здоров’ям. Це може бути ряд захворювань або проблем з вухами. Якщо у вас сверблять або болять вуха всередині, можливо, цьому сприяє якийсь запальний процес.

Це також може бути небезпечна хвороба отит, яка виникає при ускладненні простудних захворювань і продуванні вух.

Медичне пояснення свербежу у вухах, крім захворювань, на свербіж, дзвін і біль у вухах, може впливати попадання у них води, піску або різних предметів. Іноді туди можуть залітати і заповзати комахи, що дуже небезпечно. Також не варто забувати про утворення сірчаних пробок у вухах, які можна видалити тільки за допомогою лікарського втручання.

Свербіж і дзвін у вухах можуть говорити про проблеми порушень мозкової діяльності, про захворювання головного мозку і навіть пухлини. Тому, перш ніж спиратися на таємний зміст таких ознак, варто подумати, чи немає у вас порушень зі здоров’ям, можливо потрібне лікування. Якщо такі симптоми тривають досить довгий період, то час звернутися до лікаря.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Dina

  2. Від Kulef

  3. Від Tamara

  4. Від Gak

  5. Від Bim

  6. Від Лена

  7. Від Karen

  8. Від Dala

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.