Зачіска для дружки – фото

Зачіска для дружки

На весіллі дружці відводиться роль фрейліни. Поряд з принцесою-нареченою потрібно виглядати відповідно: не затьмарювати красу головної героїні, а гармоніювати з загальним стилем урочистості. У сценарії весілля продумується кожен штрих. Важливий і вибір зачіски на весілля для дружки. Навіть якщо наречена не визначає рамки стилю, дружці потрібно продумати кожну дрібницю. Крім веселощів дівчині доведеться виконувати дуже відповідальні обов’язки.

Зачіска для дружки: просто і зі смаком

Чому просто? Не забувайте, що дружці доведеться брати участь у різних “іграх”, весільних звичаях і веселих конкурсах. Зі складною зачіскою робити це буде складно. Розпатлана дружка – не найкращий учасник весільного фото та відео.

Якщо складна й химерна зачіска вимагає акуратності поведінки, то стильний пучок, прикрашений декоративною прикрасою, не доставить особливих проблем. Таку зачіску не доведеться весь час поправляти і хвилюватися за випадково випавший локон. Проста класика завжди в тренді, оскільки така зачіска поєднується з будь-яким нарядом. Сукня з відкритою спиною або плечима гармонійно виглядає з “пучком”, зібраним низько на потилиці.

Мила романтичність доречна для такого святкування. Вузол, пара локонів, красиво завитих спереду, теж підійдуть до будь-якого фасону сукні або костюма. Не бійтеся, що локони не витримають “завитушок” протягом дня. Якщо намастити воском кінчики, перетворивши локони в “прядки”, гармонія образу не порушиться.

Зачіску дружці потрібно укладати максимально природно, щоб можливі погодні фактори не порушили гармонії. Волосся бажано не обтяжувати пінками, мусами. Досить створити об’єм або просто домогтися натурального блиску.

Традиції прийнято не тільки зберігати, але й порушувати. Голлівудські знаменитості сміливо йдуть під вінець з розпущеним волоссям. Не відстають від них і “дружки”. Пряме або накручене і розпущене волосся виглядає дуже романтично, якщо зачіска гармонує зі стилем весільної сукні. Оголені плечі, низький виріз – вічна привабливість! Злегка хвилясті локони не зобов’язані бути строго зафіксовані.

Завиті локони, як елемент зачіски на весілля для дружки, романтично виглядає із квітами у волоссі. Як модний штрих можна надіти на руку браслет з живих квітів, що поєднується з букетом нареченої. Тенденції в моді зараз повністю віддані природній красі. Гарячі бігуді допоможуть зробити великі і блискучі кучері. Але важке волосся краще не завивати, оскільки протягом свята локони під власною вагою можуть розкрутитися і виглядати не акуратно.

Зачіски на весілля для дружок — фото:

Які на фото зачіски для дружок будуть на весілля?
Зачіски для дружок на весілля - фото.
Гарні зачіски для дружки - фото на весілля.
зачіски для дружки - фото
Зачіска для дружки - фотографії.
Для дружки на весілля фото зачісок.
Дружкам на весілля фото зачісок.
Яку зачіску вибрати дружкам на весілля?
Зачіски на фото для дружок на весілля.
Зачіска для дружки на фото.
Зачіска для дружки - фото
Зачіска для дружки на яскравих фото

Ось така проста підбірка фотографій зачісок для дружок на весілля. Надіюсь стане у нагоді.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.