Зачіски для дівчаток – фото

Зачіски дівчатам на фото.

Хтось з дівчат хоче скоріше подорослішати, а хтось гуляє весь день на проліт, і веде безтурботне життя. А може скоро св’ято або інший відповідальний день? Необхідно виглядати відмінно, і щоб все було на висоті? Маленьким модницям, в цьому допоможуть зачіски, що відносяться безпосередньо до віку 9-12 років. Мама ще не дозволяє фарбувати волосся або стригтися коротко, а так хочеться змінити свій зовнішній вигляд на доросліший.

Види зачіскок для дівчаток

Серед дівчаток дуже популярне плетіння, різного виду і розміру. Французьке плетіння – воно заплітається спереду по всій голові у вигляді обідка, або тільки на половину, дозволяючи іншому волоссі вільно розвиватися. Може обрамляти голову з обох сторін, це коли кожна косичка починається окремо з права і з ліва. Дуже зручний і гарний варіант зачіски. Плетіння може бути туго заплетене, а може бути розслаблене, не здавлюючи волосся.

Також існують африканські плетіння й інші. Вони гарні для зачісок дорослішим дівчаткам, волосся може плестися різноманітним способом, до половини голови, або трохи менше. Може бути як уздовж, так і впоперек, зовсім дрібненько сплетене, або середньо. А може розташовуватись в різному порядку, повторювати орнамент або переплітаючись між собою, створювати красиву, неповторну композицію.

Дуже поширені хвостики, як одинарні, так і подвійні з боків голови, на одній або декількох гумках. У одинарного або будь-якого іншого хвостика, можна зібрати не все волосся, а лише частину, а решту злегка завити або залишити прямим. Якщо волосся коротке, то можна зробити безліч дрібних хвостиків, з кольоровими або однотонними гумками. Хвостики будуть виглядати оригінальніше, якщо кінчики волосся злегка завити плойкою або намотати на бігуді.

Красиво виглядає кучеряве волосся, оточене обідком, швидше за все м’яким, на якому буде невеликий бантик, що додає чарівність будь-якій дівчинці. Невеликими крабиками, шпильками можна зібрати волосся в гірку, як би імітуючи спіралі, на потилиці або маківці. Або виконавши все теж, але спадаючі локони закрутити посильніше, щоб вийшла зачіска у вигляді пишної шапочки. Дівчаткам дуже підійдуть зачіски з невеликими або дуже дрібними завитушками, які можна зібрати бантом чи атласною стрічкою. А якщо волосся досить довге, то зробити потрібно акуратні ніжні кучері, частково або на все волосся.

Для дитячих зачісок характерна велике використання бантів, стрічок, шпильок, невидимок та інших подібних яскравих аксесуарів. Можна зробити на потилиці спіральку, або так звану гульку посадивши на неї велику красиву гумку, можливо з бантом, або із шапочкою з сітки. Така зачіска буде актуальна і зручна при заняттях різними видами танців. Але все залежить від характеру. Наприклад, юним бунтаркам, підійдуть авангардні і асиметричні зачіски, з рваним чубчиком або локонами. Таким чином, вони будуть отримувати більше уваги, і швидше знайдуть спільну мову з однолітками.

Фото зачісок для дівчат різного віку

Зачіски для дівчат - підбірка фото.
Зачіски для дівчат - підбірка фото на 9 років.
Дівчаткам фото різноманітних зачіфсок
Які зачіски довподоби малим дівчатам?
Зачіски для дівчат - підбірка фото, із заду..
Зачіски для дівчат - підбірка фото, плетіння.
Зачіски для дівчат - підбірка фото для 1-го вересня.
Зачіски для дівчат - підбірка картинок.
Зачіски для дівчат - на картинках.
Зачіски для дівчат - підбірка фото на 12 років.
Зачіски для дівчат - 12 років на картинках.
Зачіски для дівчат - підбірка фото для 12-ти років.

Ось така скромна підбірка фото дівчачих зачісок, що можливо стане у нагоді при виборі, як для повсякденного життя, так і для святкування будь-якої події. А мами можуть вибрати собі гарну стрижку на інших фото.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.