Зачіска від Дженніфер Еністон

Зачіска від Дженніфер Еністон

Яку ж зачіску в день весілля сподіваються побачити шанувальники Дженніфер Еністон? Незважаючи на те, що весілля Джастіна Теру і Дженніфер Еністон відкладене як мінімум до кінця літа, актриса активно шукає весільний образ. І нехай вона ще не вибрала сукню, але з зачіскою точно визначилася.

Дженніфер Еністон стала так популярна завдяки своїй культовій зачісці з серіалу «Друзі».

Тепер згадує Джен Рейчел з жахом: «Це була дуже складна укладка. Я проклинала свого стиліста Кріса Макміллана кожен раз, коли мені доводилося робити. Мені потрібно було використовувати не менше трьох різних гребінців».

Можливо, саме тому Дженніфер зовсім не подобаються складні зачіски.

«Мені подобаються весільні зачіски, в яких волосся виглядає природно, – говорить актриса. – Розпущене волосся чудово контрастують з формальністю весільного плаття. Так що мої волосся будуть прямими, трохи розпатланим, наче я тільки що встала з ліжка».

Дуже може бути, що це буде навіть не «ніби, прямо з ліжка», з ліжка в самому прямому сенсі слова.

«Я планую зробити Дженніфер зачіску за три години до церемонії і думаю, у неї буде час до вівтаря повалятися в ліжку», – повідомив стиліст Еністон Кріс Макміллан.

Але знаючи всі тонкощі характеру Д. Еністон, можна з впевненістю сказати, що до самого весіля думка стосовно зачіски, ще не раз поміняється.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.