Про кератинове випрямлення волосся

Кератинове випрямлення волосся

Як говорить народна мудрість: «Жінкою бути не просто». Представниці слабкої статі більшу частину часу приділяють власній зовнішності і волоссю. Важко уявити жінку, задоволену станом свого волосся. Весь час хочеться чогось нового: кучеряве волосся – випрямити, а пряме – завити. Для кучерявого волосся існують різні способи зробити їх прямим. Серед таких – кератинове випрямлення. Ця процедура дозволяє випрямити волосся за допомогою певних засобів і спеціального прасування. Під впливом високої температури, білок кератин починає згортатися і створювати захисну оболонку навколо волоска. Саме завдяки такому ефекту волосся виглядає гарним і блискучим. Якщо є бажання пофарбувати волосся, то робиться це перед процедурою випрямлення, в кінцевому результаті колір буде на 1-1,5 тони світлішим. Якщо є потреба зробити свої локони кучерявими – це не проблема, їх накручують, а після миття голови волосся знову буде прямим.

Як часто можна робити кератинове випрямлення волосся?

Якщо говорити про частоту, з якою можна повторювати цю процедуру, то єдиної відповіді мало. Все залежить від тривалості результату попереднього вирівнювання. Потрібно слідкувати за станом свого волосся і якщо результат почав слабшати або зовсім пропав, то можна повторити процедуру. Так як кератинове випрямлення волосся виконується за допомогою спеціальних засобів, виготовлених різними виробниками, то і тривалість ефекту від такої процедури буде змінюватися. Фахівці стверджують, що повторювати випрямлення можна після 4-6 тижнів.

Чим шкідливе кератинове випрямлення волосся?

Насправді відгуків про таку процедуру достатньо. Існують нюанси, на які потрібно звертати увагу при проведенні випрямлення. Головним з них буде засіб, яким вирівнюють волосся. Компанії виготовляють засоби з різним хімічним складом, який не завжди позитивно впливає на волосся. Особливістю процедури випрямлення волосся є специфічний запах і можлива сльозоточивість в процесі маніпуляцій з волоссям. Реакція пов’язана зі складом засобу, який здатний викликати подібне роздратування. У будь-якому випадку зовнішній вигляд волосся після такої процедури покращиться, воно стане слухняним і знайде сліпучий блиск.

Як довго тримається кератинове випрямлення волосся?

Ефект прямого волосся, після вирівнювання, залежить від різних факторів: стану та структури волосся, його довжини, використовуваного препарату, і важливо — подальшого догляду за волоссям після процедури. Майстри, які проводять такі маніпуляції, називають цифру від 3 до 5 місяців.

Важливо! При використанні деяких засобів для випрямлення, потрібно не мити волосся 72 години. Якщо це зробити раніше, то ефект буде не таким вражаючим. Існують і препарати, які дозволяють мити голову відразу після процедури, але ціна на них більша.

Як би там не було, але в любому випадку кератиновое випрямлення волосся надасть чудового зовнішнього вигляду.

Кератинове випрямлення волосся

На фото вигляд до і після випрямлення.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Hosa

  2. Від Яна

  3. Від Irina

  4. Від Леся

  5. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.