Зачіски для представниць із середнім волоссям

Зачіски з середнім волоссям.

Більшість жінок воліють волосся середньої довжини. За ним легше доглядати, ніж за довгим. Крім того, виглядає таке волосся не менш жіночно і дає можливість зробити різноманітні зачіски та укладки.
Середня довжина волосся дає великі можливості проявити фантазію у винаході нових шедеврів перукарського мистецтва.

Як підібрати зачіску для середньої довжини волосся ?

При виборі зачіски на середню довжину волосся фотогалерея стане гарною підмогою, адже можна вибрати відразу кілька вподобаних варіантів. Причому там же можна знайти і різні способи укладання в залежності від випадку.

Ідеальною для густого волосся можна назвати стрижку, при якій пряме волосся довжиною нижче плечей стрижеться сходами або зубчастим контуром. Лінія контуру волосся спереду при цьому піднімається до лінії рота.

Зачіски з середнім волоссям - фото.

Правильно обрана зачіска для волосся середньої довжини допомагає скоректувати форму обличчя і відвернути увагу від деяких його елементів. Наприклад, квадратну форму обличчя можна пом’якшити за допомогою пасм, які трохи заходять на щоки. Пряме волосся до середини голови і завиті локони на рівні щік також вдало приховують незграбність квадратного обличчя. Пишні, об’ємні зачіски при волоссі такої довжини допоможуть візуально розширити вузьке обличчя.

Зачіски на кожен день для середньої довжини

Якщо ви дотримуєтеся ділового стилю, то необхідні варіації зачісок на кожен день. Один з варіантів: волосся розберіть на середній проділ і укладіть феном, підгинаючи всередину. Використовуйте для укладання круглу щітку великого діаметру. Також можна накрутити пасмо волосся на бігуді середніх розмірів. Після висихання волосся, бігуді потрібно зняти, локони розібрати пальцями, використовуючи гель, і зачесати волосся назад.

Любителям стилю ретро можна порекомендувати легку у виконанні і елегантну зачіску на кожен день для середнього по довжині волосся. На вологе і чисте волосся потрібно нанести трохи моделюючого гелю, потім зачесати волосся назад, використовуючи гребінець. Далі ребром долоні сформуйте на волоссі хвилі, загинаючи кінчики передніх пасм всередину. Закріпіть зачіску лаком середньої фіксації.

Для молодої дівчини підійде зачіска, в якій волосся відбирається за окремим пасмом і безладно закріплюється вгорі. Кінчики локонів розподіляються (при бажанні можна їх начесати) і укладаються за допомогою гелю.

Зачіски для жінок із середнім волоссям.

Стрижка паж довжиною до підборіддя (боб) в цьому сезоні дуже популярна. Довжина волосся такої стрижки однакова з обох сторін. Кругла форма зачіски досягається тим, що із заду криюче волосся трохи коротше і злегка профільоване.

Романтичні зачіски для середньої довжини волосся

Кокетливо-романтичні зачіски для середньої довжини волосся робляться на основі завитих локонів. Так, можна на великі бігуді накрутити волосся, після висихання розділити косим проділом і укласти всередину за допомогою круглої щітки і фена. Або ж після того, як зняті бігуді, розчесати волосся за допомогою круглої щітки, розділити косим проділом і злегка струсити. Виділивши окремі пасма, закріпити їх моделюючим гелем для волосся.

Представницям середнього волосся гарні зачіски на фото.

Вибухові локони можна отримати, якщо накрутити волосся тонкими пасмами на плойку, потім, після остигання розподілити кучері руками і зафіксувати спреєм, або лаком для волосся.

Ще одна зачіска підійде романтичним натурам. Кінчики волосся потрібно укласти тонкою круглою щіткою і феном назовні. Можна використовувати для цього і плойку. Загнуті кінці волосся слід закріпити лаком або фіксуючим спреєм.

Власницям середнього волосся гарні зачіски на фото.

Власницям натуральних кучерів впоратися з неслухняними локонами біля обличчя допоможе наступна зачіска: бічні локони закрутіть джгутиками або заплетіть в тонкі кіски. Зведіть їх разом на потилиці і закріпіть красивою шпилькою. І романтично, і модно, і волосся не заважає. Така зачіска дуже жіночна і підкреслює красиві риси обличчя.

Зачіски для дівчат у яких волосся середньої довжини - фото.

Як вечірній варіант романтичної зачіски для середнього по довжині волосся можна використовувати наступне укладання. Волосся розділіть на дві частини. Задню частину волосся необхідно підняти вгору і закрутити «черепашкою», закріплюючи шпильками, а передню накрутити на великі бігуді. Після того, як бігуді зняті, завиті локони слід укласти перед «черепашкою». Зачіска закріплюється лаком для волосся.

Волосся має середню довжину, яка зачіска до лиця?

Урізноманітнити зачіски для середньої довжини волосся можна за допомогою різних плетінь, джгутиків, косичок.

Модними в цьому сезоні є красиві каблучки. Проявіть свою фантазію, і ваша зачіска буде неповторна. Підбирайте зачіску відповідно до вашого стилю, форми обличчя і смаку, експериментуйте з довжиною чубчика і локонами, і ви завжди будете виглядати чудово.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Валерія

  2. Від Ірина

  3. Від Ірина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.